jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۹۳۶۸۲۵ ۰۳ شهريور ۱۳۹۵  |  ۱۳:۳۷

سینماهای آمریکای شمالی در تعطیلات آخر هفته، شاهد رقابت سه فیلم تازه سینمایی برای کسب عنوان موفق ترین فیلم هفته خواهند بود.

رقابت سه فیلم تازه در جدول گیشه +عکس

به گزارش جام جم آنلاین، رابرت دنیرو، جیسون استاتام و ترس برای کسب صدرنشینی جدول گیشه با هم رقابت می کنند.

«دست های سنگی» یک درام ورزشی شرح حال گونه است که رابرت دنیرو و ادگار رامیرز را در نقش های اصلی خود دارد.

این فیلم در باره ری آرسل مربی کهنه کار و 72 ساله است که از بازنشستگی بیرون می آید، تا رابرت دوران پانامایی را قهرمان رینگ مشت زنی کند.

جیسون استاتام بازیگر مجموعه فیلم «ترانسپورتر» هم در اکشن حادثه ای تازه خود «مکانیک: قیام»، با جسیکا آلبا هم بازی شده است.

این محصول تازه شرکت فیلم سازی لاینزگیت، قسمت تازه ای یک مجموعه فیلم نسبتا موفق سینمایی است.

استاتام در داستان این اکشن ماجراجویانه در نقش کاراکتر آرتور بیشاب ظاهر می شود. او سفری بین المللی را شروع می کند تا با سه تروریست خطرناک مقابله کند.

سومین فیلم تازه جدول گیشه، درام ترسناک «نفس نکش» است. این محصول بازیگر معروفی ندارد و داستان آن در باره چند دوست است، که به قصد سرقت وارد منرل یک ثروتمند نابینا می شوند.

اما در این محل، چیزی بیشتر از اموال قیمتی وجود دارد و سرقت آن ها، تبدیل به کابوس بزرگی می شود که می تواند جانشان را بگیرد.

تحلیل گران اقتصادی سینما صبح روز دوشنبه، رقم فروش فیلم ها در سه روز آخر هفته را اعلام می کنند.

آن ها در این ارتباط که کدام یک از این سه فیلم احتمال صدرنشینی جدول گیشه را دارد، اظهارنظری نکرده اند.

هفته قبل با وجود اکران عمومی سه فیلم تازه، «جوخه خودکشی» برای سومین هفته متوالی توانست صدرنشین جدول گیشه نمایش سینماهای آمریکا شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
سرویس فرهنگی - یادداشت بیشتر
بهار می آید، کرونا می رود

بهار می آید، کرونا می رود

بهار در راه است، مثل هر سال همین موقع. زمستان می رود و بهار می آید. همین گزاره ساده و طبیعی که تکرار هر ساله طبیعت است به ما یادآوری می کند کرونا هم می‌رود و روزهای سلامت گذشته بازمی گردد.

عیدی پایتختی‌ها به مردم

عیدی پایتختی‌ها به مردم

آدم‌ها آرزوی زیادی دارند برای خود و دیگران. در شرایط فعلی جامعه ما و جامعه جهانی آرزوهای شخصی و آرزوهای گروهی در هم گره خورده اند.

عید یعنی حال خوب

عید یعنی حال خوب

از عید پارسال،از لحظه تحویل سال،از بهار نارنج که کنار هم بودیم کدام مان فکرش را می‌کردیم سالی اینقدر سخت و پر حادثه را تجربه کنیم؟ تقویم امسال را از فروردینش که ورق بزنید تا همین اسفند پر بوده از سختی و حادثه.

سرویس فرهنگی - گفتگو بیشتر