jamejamsima
سیما رادیو کد خبر: ۹۳۰۹۹۸ ۲۰ مرداد ۱۳۹۵  |  ۱۱:۳۷

کارنامه هنری مجید انتظامی در برنامه «حوض نقره» واکاوی می شود.

بوی پیراهن یوسف را از رادیو ایران بشنوید

به گزارش جام جم آنلاین از شبکه رادیویی ایران، کارنامه هنری مجید انتظامی آهنگساز فیلم «بوی پیراهن یوسف» و «از کرخه تا راین« بررسی می شود.

ریحانه یزدان دوست تهیه کننده برنامه «حوض نقره» با اعلام این خبر گفت:موضوع این هفته برنامه تعریف نقد و منتقد در سینما است اینکه چرا منتقدان در حوزه سینما بیشتر از سایر عرصه ها فعالیت می کنند.

یزدان دوست ادامه داد :به بهانه زاد روز علی حاتمی کارگردان و فیلم نامه نویس در 23 مرداد مروری بر کارنامه هنری این هنرمند نیز خواهیم داشت.ضمن اینکه فروش فیلم های هفته اعلام می شود.

برنامه حوض نقره باتهیه کنندگی ریحانه یزدان دوست ، اجرای مهرناز فقیهی و کارشناسی سعیده جانی خواه و مصطفی محمودی جمعه ساعت 15:00 از رادیو ایران پخش می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
هر بهار عاشق شوید

هر بهار عاشق شوید

‌ من همیشه نوروز را دوست داشته‌ام از بچگی‌ام تا همین حالا. همیشه حسابی خوش گذرانده ام و در کودکی هم بسیار عیدی گرفته ام.

بهار می آید، کرونا می رود

بهار می آید، کرونا می رود

بهار در راه است، مثل هر سال همین موقع. زمستان می رود و بهار می آید. همین گزاره ساده و طبیعی که تکرار هر ساله طبیعت است به ما یادآوری می کند کرونا هم می‌رود و روزهای سلامت گذشته بازمی گردد.

عیدی پایتختی‌ها به مردم

عیدی پایتختی‌ها به مردم

آدم‌ها آرزوی زیادی دارند برای خود و دیگران. در شرایط فعلی جامعه ما و جامعه جهانی آرزوهای شخصی و آرزوهای گروهی در هم گره خورده اند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر