jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۹۰۸۷۵۹ ۰۹ خرداد ۱۳۹۵  |  ۰۹:۳۱

زیدان روی ابرها بود و سیمئونه بسیار اندوهگین. اکنون این دو اوضاع کاملا متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند.

سرمربیان رئال و اتلتیکو پس از فینال چه گفتند؟

به گزارش جام جم ورزشی ، رئال مادرید شب گذشته در فینال لیگ قهرمانان اروپای این فصل که در ورزشگاه سن سیروی میلان برگزار شد موفق شد در ضربات پنالتی اتلتیکو را شکست بدهد تا برای یازدهمین بار قهرمان اروپا شود.

زین الدین زیدان پس از این برد گفت: با این تیم همیشه می توان به قهرمانی فکر کرد. مادرید با توجه به تاریخی که دارد نشان داده است می تواند عناوین مهمی را کسب کند. این جام را با تلاش گروهی و قدرتمندانه فتح کردیم. تا فینال جنگیدیم. همه شایسته آن بودند.

سرمربی رئال مادرید در ادامه افزود: زمانی که جام مهمی همچون لیگ قهرمانان را به دست می آورید نشان دهنده این است که تلاش زیادی پشت آن بوده است. تیم پیش از حضورم برای این رقابت ها تلاش و کار کرده است. شانس این را داشتم که پنج ماه همراه مادرید باشم و عنوان مهمی را کسب کنم.

اما از سوی دیگر دیه گو سیمئونه بسیار اندوهگین است. وی پس از پایان این بازی در نشست خبری گفت: به رئال مادرید تبریک می گویم، آن ها در ضربات پنالتی برتر بودند همچنین به خاطر فتح عنوانی دیگر به آن ها تبریک می گویم. بازی را بد شروع کردیم. سپس راحت تر به کار خود ادامه دادیم. می توانستیم بازی را به تساوی برسانیم اما تمرکز نداشتیم. سپس بازی مساوی شد. در اواخر بازی خسته شدیم. از دست دادن دو فینال یک شکست است.

سرمربی اتلتیکو در ادامه افزود: تیمی که برتر است پیروز می شود. مادرید چون بهتر بود پیروز شد. نتوانستیم از فرصت ضربات پنالتی برای قهرمانی بهره ببریم. اکنون باید فکر کنم. دو فینال را پس از 90 دقیقه از دست دادیم. در زندگی ام چیز آسانی وجود نداشت. برای اتلتیکو حضور در دو فینال در طی سه سال فوق العاده است اما از این موضوع خوشحال نیستم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: