jamejamsima
سیما رادیو کد خبر: ۹۰۵۷۳۳ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۴:۲۷

برنامه «بحث روز» به بررسی سیاستگذاری اقتصادی در حوزه داخلی می پردازد.

واکاوی سیاستگذاری اقتصادی در حوزه داخلی

به گزارش جام جم سیما به نقل از شبکه رادیویی ایران، مهدی زال زاده تهیه کننده برنامه بحث روز با اعلام این خبر گفت: با حضور کارشناسان دکتر موسی الرضا ثروتی نماینده مجلس و دکتر عبدالملکی، استاد دانشگاه، سیاستگذاری اقتصادی در حوزه داخلی در محورهای مورد نظربررسی می شود.

چگونگی رشد بهروری اقتصادی، مدیریت مصرف و اصلاح الگوی مصرف، صرفه جویی در هزینه های عمومی کشور، شفاف سازی و سالم سازی اقتصادی، روان سازی توزیع، افزایش و پوشش استاندارد از موضوعاتی است که در این برنامه مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.

«بحث روز» فردا چهارشنبه از گروه برنامه های گفت وگو محور اداره کل برنامه های تحلیلی و مستند معاونت خبر صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با کارشناس مجری دکتر محمد رضا قربانی ساعت 15:30 تا 16:15 از آنتن رادیو ایران پخش می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
هر بهار عاشق شوید

هر بهار عاشق شوید

‌ من همیشه نوروز را دوست داشته‌ام از بچگی‌ام تا همین حالا. همیشه حسابی خوش گذرانده ام و در کودکی هم بسیار عیدی گرفته ام.

بهار می آید، کرونا می رود

بهار می آید، کرونا می رود

بهار در راه است، مثل هر سال همین موقع. زمستان می رود و بهار می آید. همین گزاره ساده و طبیعی که تکرار هر ساله طبیعت است به ما یادآوری می کند کرونا هم می‌رود و روزهای سلامت گذشته بازمی گردد.

عیدی پایتختی‌ها به مردم

عیدی پایتختی‌ها به مردم

آدم‌ها آرزوی زیادی دارند برای خود و دیگران. در شرایط فعلی جامعه ما و جامعه جهانی آرزوهای شخصی و آرزوهای گروهی در هم گره خورده اند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر