jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۹۷۵۳۷ ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۴:۰۷

مشاور وزیر ورزش و جوانان با رد هر تعویقی در برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال گفت که وزارت ورزش مخالف تعویق انتخابات است و مطابق اعلام در ماه جاری انتخابات فوتبال باید برگزار شود.

افشارزاده: وزارت ورزش مخالف تعویق انتخابات فوتبال است

به گزارش جام جم ورزشی ، انتخابات فدراسیون فوتبال در زمان مقرر مطابق اعلام دبیرکل فدراسیون با حضور نامزدهای آن برگزار خواهد شد.

وی در پاسخ به ادعای مطرح شده از سوی علی کفاشیان مبنی بر ارسال نامه‌ای به وزیر برای تعویق انتخابات گفت: نامه‌ای دریافت نکرده‌ایم و همانطور که اعلام شده باید انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال در موعد مقرر برگزار شود و هیچ بهانه‌ای نیز در این باره پذیرفته نیست.

مدیرکل وزارتی وزیر ورزش و جوانان در پایان اضافه کرد: باید به افکار عمومی احترام بگذاریم و هر روز با انتشار اخبار گوناگون، جو فوتبال و ورزش را ملتهب نکنیم، الان تمام مقدمات برگزاری انتخابات ریاست فدراسیون فراهم شده و ان‌شاالله با کمک خود آقای کفاشیان در تاریخی که اعلام شده و در همین ماه انتخابات برگزار خواهد شد.

علی کفاشیان در جدیدترین اظهارنظرش درباره انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال گفته است: به وزارت ورزش نامه نوشته‌ام و از آنها خواسته‌ام که وضعیت اساسنامه فدراسیون فوتبال را روشن کنند. به هر حال ما باید بدانیم که طبق کدام اساسنامه می‌خواهیم انتخابات را برگزار کنیم. وزارت ورزش و سازمان بازرسی می‌گویند اساسنامه سال 86 و اساسنامه سال 1390 قانونی نیستند، ما هم قبول کردیم. پس حالا لازم است یک اساسنامه قانونی داشته باشیم که به آن استناد کنیم. چند روز دیگر صبر می‌کنم، اگر وزارت‌خانه به نامه ما جواب ندهد، اعلام می‌کنم که انتخابات را برگزار نخواهم کرد.

کفاشیان توضیح می‌دهد: چنانچه قرار باشد هر اساسنامه‌ای غیر از اساسنامه سال 1390 به تایید دولت برسد، باید برای انتخاب رئیس و اعضای هیات رئیسه، ثبت‌نام مجدد انجام شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: