jamejamsima
سیما رادیو کد خبر: ۸۸۵۳۳۹ ۰۹ اسفند ۱۳۹۴  |  ۱۵:۰۱

برنامه «کافه هنر» با هنرمندان در باره جشن رویش گفتگو می کند.

هنرمندان در جشن رویش رادیو ایران

به گزارش جام جم سیما به نقل از شبکه رادیویی ایران، تهیه کننده برنامه کافه هنر با اعلام این خبر گفت: به مناسبت برگزاری جشن رویش توسط رادیو ایران هرشب با هنرمندان درباره رویش، طبیعت و درختکاری گفتگو می شود.

ریحانه یزدان دوست افزود: امشب با مریم سعادت گفتگو می شود. مریم سعادت تنها بازیگر نیست در چند فیلم مشاور کارگردان – عروسک گردان – گوینده عروسکی و مجری نیز بوده است.

از کارهای سینمایی او می توان اسب، یک بوس کوچولو،‌ در به درها، ماهی ها عاشق می شوند، تارزن و تارزان، ‌شهر زنان، کارآگاه ۲ و میهمان ناخوانده را نام برد.

همچنین دیشب با رستم پور مخترع تولید مدادهای سبز گفتگو شد.

یزدان دوست ادامه داد: معرفی کتاب خنده سازان و خنده پردازان عمران صلاحی، مروری بر رویدادهای فرهنگی هنری در باجه، گزارش از خاک تا خشت درباره کاروانسرا و گزارش از بزرگداشت دهخدا از دیگر بخش های برنامه «کافه هنر» است.

همچنین به مناسبت زاد روز «سعید پور صمیمی» در «اثر انگشت» کارنامه هنری وی مرور می شود.

یزدان دوست ادامه داد: سوال برنامه درباره اشعاری است که توسط شاعران درباره طبیعت و توصیف آن سروده اند.

برنامه «کافه هنر» هر شب از ساعت 20 تا 21 با گویندگی مهدی طهماسبی از آنتن رادیو ایران پخش می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
وظیفه آگاهی بخشی

وظیفه آگاهی بخشی

به نظر من باوجود برخی تلاش‌ها، در برنامه‌های تلویزیونی نوروز امسال تنوع وجود نداشت، درحالی‌که انتظار می‌رفت امسال که مردم در خانه‌ها هستند، فیلم‌های متنوعی از شبکه‌های مختلف برایشان به نمایش گذاشته شود؛ به همین دلیل تنها چیزی که خیلی طرفدار داشت، همین سریال «پایتخت» بود که آن هم مسیری زیگزاگی طی کرد.

باوری كه تغییر كرد

باوری كه تغییر كرد

موضوع این است وقتی راجع به ویروس صحبت می‌شود، راجع به اپیدمی صحبت می‌كنیم؛ یعنی راجع به مفهومی همزمان علمی و اجتماعی كه پیوست سیاسی در آن نمی‌گنجد.

بحران تصمیمات زودهنگام کرونایی

بحران تصمیمات زودهنگام کرونایی

اتخاذ تصمیمات متناقض در مدیریت بحران‌های اجتماعی یکی از اشتباهات حوزه مدیریت کلان است که در علم جامعه‌شناسی از آن به عنوان چندگانگی مدیریتی یاد می‌شود.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر