jamejamclick
کلیک عمومی کد خبر: ۸۴۹۴۶۱ ۰۴ آبان ۱۳۹۴  |  ۱۳:۰۰

همان‌طور که می‌دانید اینستاگرام یکی از بهترین سرویس‌های اشتراک‌گذاری تصویر به‌شمار می‌رود و کاربران بسیاری نیز چند سال است از این سرویس استفاده می‌کنند.

مرور لایک‌شده‌ها در اینستاگرام

به گزارش جام جم کلیک ،مطمئنا هر کاربری باتوجه به مدت استفاده از این سرویس ممکن است ده‌ها، صدها و حتی هزاران تصویر مختلف را در میان انبوه تصاویری که توسط دیگر کاربران به اشتراک گذاشته شده است، پسندیده و در اصطلاح لایک کرده باشد.

شما چطور؟ فکر می‌کنید چند تصویر یا چه تصاویری را لایک کرده‌اید؟ آیا می‌خواهید خاطرات چند سال پیش خود را باتوجه به تصاویری که لایک کرده‌اید مرور کنید؟

اینستاگرام به شما این امکان را می‌دهد همه تصاویر لایک شده خود در طول زمان را مرور کنید. برای استفاده از این قابلیت می‌توانید به روش زیر عمل کنید:

اپلیکیشن اینستاگرام را از روی دستگاه هوشمند خود اجرا کرده و در صورتی که به محیط کاربری خود وارد نشده‌اید، مراحل ورود را طی کنید.

از پایین سمت راست روی آیکون پروفایل خود که به ‌صورت یک انسان به‌نمایش درآمده است فشار داده و در ادامه از بالا سمت راست روی آیکون منو که به شکل سه نقطه عمودی به‌نمایش درآمده است فشار دهید.

صفحه مشخصات را به پایین اسکرول کرده و در بخش Account روی گزینه Posts You’ve Liked فشار دهید.

اکنون فهرستی شامل همه تصاویری که لایک کرده‌اید در اختیار شما قرار می‌گیرد و به‌راحتی می‌توانید آنها را مرور کنید.

امیر عصاری

ضمیمه کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
هر بهار عاشق شوید

هر بهار عاشق شوید

‌ من همیشه نوروز را دوست داشته‌ام از بچگی‌ام تا همین حالا. همیشه حسابی خوش گذرانده ام و در کودکی هم بسیار عیدی گرفته ام.

بهار می آید، کرونا می رود

بهار می آید، کرونا می رود

بهار در راه است، مثل هر سال همین موقع. زمستان می رود و بهار می آید. همین گزاره ساده و طبیعی که تکرار هر ساله طبیعت است به ما یادآوری می کند کرونا هم می‌رود و روزهای سلامت گذشته بازمی گردد.

عیدی پایتختی‌ها به مردم

عیدی پایتختی‌ها به مردم

آدم‌ها آرزوی زیادی دارند برای خود و دیگران. در شرایط فعلی جامعه ما و جامعه جهانی آرزوهای شخصی و آرزوهای گروهی در هم گره خورده اند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر