jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۷۹۲۶۵۶ ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۳:۴۸

رییس کلانتری 101 تجریش با اشاره به اینکه ماموران این کلانتری در تعقیب یک «سارق کش رو» در محدوده تجریش هستند، از شهروندان درخواست کرد با توجه به دستور قضایی در خصوص این پرونده، در صورت شناسایی چهره این متهم مراتب را با پلیس در میان بگذارند.

سارق بازارچه تجریش را شناسایی کنید + عکس

سرهنگ سید محمد حسینی افزود: متهم مذکور چندی پیش ضمن مراجعه به یک جواهر فروشی در «پاساژ نوروزی» واقع در بازارچه تجریش اقدام به سرقت جواهر از یک فروشگاه کرده است.

این مقام انتظامی گفت: با شکایت شاکی پرونده ای در این خصوص تشکیل شده و ماموران کلانتری 101 تجریش در پی دستگیری سارق اقدامات خود را آغاز کردند، متعاقبا پرونده در اختیار مقام قضایی قرار گرفت و طی آن دستور انتشار چهره متهم صادر شد.

بر این اساس، چهره متهم که در فروشگاه مذکور حضور دارد، منتشر شده و در حال حاضر ماموران کلانتری 101 تجریش، در حال پیگیری پرونده و دستگیری متهم هستند.

شهروندانی که موفق به شناسایی چهره این متهم شده و اطلاعاتی از وی در دست دارند، می توانند طی تماس با تلفن های 22711013 و 21868139 یا مراجعه به آدرس کلانتری 101 تجریش واقع در خیابان شهید باهنر، خیابان شهید مقدسی، نبش بن بست آزادی مراتب را با پلیس در میان بگذارند.(باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: