jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۷۸۳۲۳۱ ۱۰ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۲:۲۹

با جمع آوری ۲۰ میلیون دلار سرمایه صورت گرفت

رکورد شکنی ساعت هوشمند پبل تایم

ساعت هوشمند Pebble Time با هدف جمع آوری تنها ۵۰۰٫۰۰۰ دلار بر روی کیک‌استارتر قرار گرفت و تنها پس از مدتی کوتاه تبدیل به موفق‌ترین محصول کیک استارتر با جمع آوری ۱۳.۴ میلیون دلار پول شد. اکنون این ساعت هوشمند به رکورد باورنکردنی ۲۰٫۳۳۸٫۹۸۶ دلار رسیده است.

رکورد شکنی ساعت هوشمند پبل تایم

به گزارش جام جم کلیک: ساعت هوشمند اصلی و اولیه پبل نیز از طریق کیک‌ استارتر در سال ۲۰۱۲ سرمایه ساخت خود را جمع آوری کرد و هم‌اکنون نیز به عنوان سومین محصول موفق کل تاریخ کیک استارتر از آن یاد می‌شود.

اما پبل اکنون بیش از ۱۰۰ کارمند و ۲۶ میلیون دلار سرمایه دارد و به محض اینکه ساعت هوشمند جدید این شرکت با نام Pebble Time در کیک‌استارتر قرار گرفت در همان ۴۹ دقیقه اول توانست رکورد بدست آوردن ۱ میلیون دلار را بشکند.

پبل اکنون در حال ساخت Pebble Time است و به زودی این ساعت را در ماه می به بازار عرضه می‌کند.

منبع: زومیت

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
هر بهار عاشق شوید

هر بهار عاشق شوید

‌ من همیشه نوروز را دوست داشته‌ام از بچگی‌ام تا همین حالا. همیشه حسابی خوش گذرانده ام و در کودکی هم بسیار عیدی گرفته ام.

بهار می آید، کرونا می رود

بهار می آید، کرونا می رود

بهار در راه است، مثل هر سال همین موقع. زمستان می رود و بهار می آید. همین گزاره ساده و طبیعی که تکرار هر ساله طبیعت است به ما یادآوری می کند کرونا هم می‌رود و روزهای سلامت گذشته بازمی گردد.

عیدی پایتختی‌ها به مردم

عیدی پایتختی‌ها به مردم

آدم‌ها آرزوی زیادی دارند برای خود و دیگران. در شرایط فعلی جامعه ما و جامعه جهانی آرزوهای شخصی و آرزوهای گروهی در هم گره خورده اند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر