jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۷۸۲۹۶۸ ۰۷ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۳:۴۵

در حالی که بسیاری از کاربران در انتظار هستند تا مرورگر اسپارتان در ویندوز 10 معرفی شود، برخی تصاویر مربوط به این مرورگر روی ویندوز 10 موبایل منتشر شد. به نظر می‌رسد این تصاویر انتظارات کاربران را تا حدی برآورده کرده است.

تصاویری از مرورگر اسپارتان در ویندوز 10 موبایل

به گزارش جام جم کلیک: مایکروسافت قصد دارد با پروژه اسپارتان تمامی انتظارات کاربران را برآورده سازد، حال تصاویری از این مرورگر که روی ویندوز 10 موبایل اجرا شده، انتشار یافته که در ظاهر از زیبایی خاصی برخوردار است. اگر این تصاویر واقعی باشند، کاربران تجربه‌ای از یک مرورگر پیشرفته به همراه قابلیت‌های جدید خواهند داشت. طبق تصاویر، نوار مرورگر به بالای صفحه منتقل شده و آیکون جدیدی به نام Hub نیز تعبیه شده است که با کمک آن می‌توان محتوای وب را ذخیره کرده و در حالت آفلاین به مطالعه آن‌ها پرداخت. در زیر تصاویری از این مرورگر در ویندوز 10 موبایل را مشاهده می‌کنید.

اگر این تصاویر واقعیت داشته باشند، می‌توان گفت مایکروسافت شروعی خارق‌العاده در زمینه‌ی مرورگر را رقم زده است. خوشبختانه به زودی شاهد عرضه‌ی این مرورگر در ویندوز 10 موبایل خواهیم بود.

منبع: زومیت

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط
یادداشت بیشتر
هر بهار عاشق شوید

هر بهار عاشق شوید

‌ من همیشه نوروز را دوست داشته‌ام از بچگی‌ام تا همین حالا. همیشه حسابی خوش گذرانده ام و در کودکی هم بسیار عیدی گرفته ام.

بهار می آید، کرونا می رود

بهار می آید، کرونا می رود

بهار در راه است، مثل هر سال همین موقع. زمستان می رود و بهار می آید. همین گزاره ساده و طبیعی که تکرار هر ساله طبیعت است به ما یادآوری می کند کرونا هم می‌رود و روزهای سلامت گذشته بازمی گردد.

عیدی پایتختی‌ها به مردم

عیدی پایتختی‌ها به مردم

آدم‌ها آرزوی زیادی دارند برای خود و دیگران. در شرایط فعلی جامعه ما و جامعه جهانی آرزوهای شخصی و آرزوهای گروهی در هم گره خورده اند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر