jamejamclick
کلیک امنیت کد خبر: ۷۶۹۰۹۲ ۲۰ بهمن ۱۳۹۳  |  ۲۱:۱۰

گروه هکرهای ناشناس/ Anonymous با راه اندازی کمپین دیجیتالی بنام #OpISIS صدها حساب کاربری داعشی ها و طرفدارانشان را روی شبکه‌های اجتماعی مانند فیس بوک ، توئیتر و یوتیوب هک کرده و از کار انداختند.

داعشی‌های مجازی هک شدند

به گزارش جام جم کلیک: هکرهای ناشناس که خود را از هر ملت و مذهبی نامیده‌اند در پاسخ به فعالیت‌های مخرب مجازی داعش دست به این حمله زده و اسامی حساب کاربری‌های هک شده را نیز روی اینترنت منتشر کردند.{لینک}

آن‌ها اکانت هایی که به‌نوعی با این گروه وابسته هستند را مورد هدف قرار داده‌اند و اعلام کردند که به کار خود در زیرمجموعه کمپین #OpISIS ادامه خواهند داد. ایمیل‌ها، وی پی ان‌ها و گوگل پلاس داعشی‌ها و طرفداران آن‌ها نیز از این حمله در امان نمانده است.

به‌عنوان‌مثال یکی از حساب کاربری‌های هک شده متعلق به زنی بود که برای گرفتن نیرو در جبهه‌های سوریه کاربران را شستشوی مغزی داده و یارگیری می‌کرد. حساب کاربری داعشی‌هایی که ویدئوهای وحشیانه از سربریدن و آتش زدن مردم را منتشر می‌کردند نیز در این حمله از کار انداخته‌شده است.

این کمپین ادامه دارد.

منبع: خبرآنلاین

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
وظیفه آگاهی بخشی

وظیفه آگاهی بخشی

به نظر من باوجود برخی تلاش‌ها، در برنامه‌های تلویزیونی نوروز امسال تنوع وجود نداشت، درحالی‌که انتظار می‌رفت امسال که مردم در خانه‌ها هستند، فیلم‌های متنوعی از شبکه‌های مختلف برایشان به نمایش گذاشته شود؛ به همین دلیل تنها چیزی که خیلی طرفدار داشت، همین سریال «پایتخت» بود که آن هم مسیری زیگزاگی طی کرد.

باوری كه تغییر كرد

باوری كه تغییر كرد

موضوع این است وقتی راجع به ویروس صحبت می‌شود، راجع به اپیدمی صحبت می‌كنیم؛ یعنی راجع به مفهومی همزمان علمی و اجتماعی كه پیوست سیاسی در آن نمی‌گنجد.

بحران تصمیمات زودهنگام کرونایی

بحران تصمیمات زودهنگام کرونایی

اتخاذ تصمیمات متناقض در مدیریت بحران‌های اجتماعی یکی از اشتباهات حوزه مدیریت کلان است که در علم جامعه‌شناسی از آن به عنوان چندگانگی مدیریتی یاد می‌شود.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر