jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۶۸۶۱۰ ۱۹ بهمن ۱۳۹۳  |  ۲۳:۵۴

کارگردان فیلم محمد (ص) از نمایش این اثر سینمایی در روز پنجشنبه ۲۳ بهمن خبر داد.

منتقدان پنجشنبه به تماشای فیلم محمد‌(ص) می‌نشینند

مجید مجیدی کارگردان فیلم محمد (ص) اظهار کرد: طبق برنامه‌ریزی انجام شده اولین نمایش فیلم، روز 23 بهمن برای جمعی از اصحاب فرهنگ و هنر خواهد بود.

وی همچنین اعلام کرد: هماهنگی لازم با ستاد جشنواره صورت گرفته است تا نمایش اختصاصی این فیلم برای منتقدین، نویسندگان سینمایی و اهالی رسانه روز پنجشنبه صورت پذیرد و قرار است دعوت‌نامه‌ها روز دوشنبه و سه شنبه توسط ستاد جشنواره تحویل داده شود.

مجیدی همچنین اظهار کرد: امیدواریم در آینده نزدیک، نمایش‌هایی هم برای عموم مردم داشته باشیم.

بنا براین گزارش ستاد اجرایی جشنواره در حال آماده‌سازی دعوت‌نامه‌ها برای نمایش روز پنجشنبه است.

در این رابطه سیداحد میکاییل زاده مدیر ارتباطات و اطلاع رسانی جشنواره فیلم فجر اظهار کرد: سیستم نمایش فعلی برج میلاد امکان نمایش فیلم محمد (ص) را ندارد و جایگزینی سیستم مناسب حداقل ۲۴ ساعت زمان می‌برد.

وی یادآور شد: این امر تا ۲۳ بهمن به دلیل برنامه‌ریزی نمایش فیلم‌ها در برج میلاد امکان ندارد و از پنجشنبه ۲۳ بهمن برج میلاد در اختیار جشنواره موسیقی فجر بوده و بلیت‌های این رویداد نیز پیش فروش شده است، لذا برنامه‌ریزی کردیم همه منتقدان و نمایندگان رسانه‌های دعوت شده به جشنواره فیلم فجر بتوانند ۲۳ بهمن به تماشای این اثر سینمایی بنشینند. (ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
هر بهار عاشق شوید

هر بهار عاشق شوید

‌ من همیشه نوروز را دوست داشته‌ام از بچگی‌ام تا همین حالا. همیشه حسابی خوش گذرانده ام و در کودکی هم بسیار عیدی گرفته ام.

بهار می آید، کرونا می رود

بهار می آید، کرونا می رود

بهار در راه است، مثل هر سال همین موقع. زمستان می رود و بهار می آید. همین گزاره ساده و طبیعی که تکرار هر ساله طبیعت است به ما یادآوری می کند کرونا هم می‌رود و روزهای سلامت گذشته بازمی گردد.

عیدی پایتختی‌ها به مردم

عیدی پایتختی‌ها به مردم

آدم‌ها آرزوی زیادی دارند برای خود و دیگران. در شرایط فعلی جامعه ما و جامعه جهانی آرزوهای شخصی و آرزوهای گروهی در هم گره خورده اند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر