jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۷۶۶۱۸۳ ۱۳ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۲:۵۰

گوگل خدمات Google Now خود را با پشتیبانی از 40 برنامه ثالث بر روی سیستم عامل همراه اندروید به روز کرده است.

خدمات جدید گوگل برای اندرویدی‌ها

به گزارش جام جم کلیک: Google Now که در سال 2012 راه اندازی شده ارائه خدمات جستجوی کاملا شخصی را ممکن کرده و به طور خودکار نتایج مختلف را بر مبنای اقدامات قبلی کاربران مرتب می‌کند.

به عنوان مثال اگر کاربری محل کارش را ترک و به سمت منزل حرکت کند، برنامه نقشه گوگل به طور خودکار فعال شده و به فرد در مورد تصادفی که در مسیر حرکتش به سمت منزل رخ داده هشدار داده و مسیر جایگزین را به وی پیشنهاد می دهد.

گوگل به تناسب اقدامات کاربران برنامه های دیگری را در قالب کارت‌های جداگانه اعم از تقویم، جیمیل، جستجو و ... فعال می کند. از جمله برنامه های ثالث سازگار شده با این خدمات می توان به Lyft، eBay، Ford، Pandora اشاره کرد.

افزایش سازگاری Google Now با برنامه های ثالث از جمله درخواست های کاربران از گوگل بوده و با این کار دسترسی به اخبار، موسیقی های مورد علاقه، برنامه های آموزشی و حتی برنامه‌های سازگار با پوشیدنی‌های هوشمند تسهیل می‌شود. هنوز مشخص نیست آیا این خدمات برای کاربران نسخه سازگار با آیفون و آی پد برنامه Google Now هم عرضه می شود یا خیر.

منبع: فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
هر بهار عاشق شوید

هر بهار عاشق شوید

‌ من همیشه نوروز را دوست داشته‌ام از بچگی‌ام تا همین حالا. همیشه حسابی خوش گذرانده ام و در کودکی هم بسیار عیدی گرفته ام.

بهار می آید، کرونا می رود

بهار می آید، کرونا می رود

بهار در راه است، مثل هر سال همین موقع. زمستان می رود و بهار می آید. همین گزاره ساده و طبیعی که تکرار هر ساله طبیعت است به ما یادآوری می کند کرونا هم می‌رود و روزهای سلامت گذشته بازمی گردد.

عیدی پایتختی‌ها به مردم

عیدی پایتختی‌ها به مردم

آدم‌ها آرزوی زیادی دارند برای خود و دیگران. در شرایط فعلی جامعه ما و جامعه جهانی آرزوهای شخصی و آرزوهای گروهی در هم گره خورده اند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر