jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۷۶۴۴۸۳ ۱۳ بهمن ۱۳۹۳  |  ۰۹:۲۰

چند عدد از این دوربین را می‌توان در مکان‌های مختلفی از خانه نصب کرد تا به‌ محض تشخیص صدا یا ورود فرد ناشناس، این گجت تصویر مربوط به او را روی تلفن‌همراه برای صاحبخانه استریم کند.

نظارت بر خانه از راه دور

یکی از پیام‌های مهم نمایشگاه CES امسال اهمیت جدی خانه‌های هوشمند بود و Oco یکی از محصولاتی است که با این محوریت معرفی شد.

چند عدد از این دوربین را می‌توان در مکان‌های مختلفی از خانه نصب کرد تا به‌ محض تشخیص صدا یا ورود فرد ناشناس، این گجت تصویر مربوط به او را روی تلفن‌همراه برای صاحبخانه استریم کند. کاربر می‌تواند از هر جای دنیا، خانه‌اش را زیر نظر داشته باشد و همچون بی‌سیم با افراد داخل خانه صحبت کند. کیفیت استریم 720 پیکسل با زاویه دید 120 درجه‌ای از ویژگی‌های این دوربین است.

کلیک (ضمیمه یکشنبه روزنامه جام جم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
هر بهار عاشق شوید

هر بهار عاشق شوید

‌ من همیشه نوروز را دوست داشته‌ام از بچگی‌ام تا همین حالا. همیشه حسابی خوش گذرانده ام و در کودکی هم بسیار عیدی گرفته ام.

بهار می آید، کرونا می رود

بهار می آید، کرونا می رود

بهار در راه است، مثل هر سال همین موقع. زمستان می رود و بهار می آید. همین گزاره ساده و طبیعی که تکرار هر ساله طبیعت است به ما یادآوری می کند کرونا هم می‌رود و روزهای سلامت گذشته بازمی گردد.

عیدی پایتختی‌ها به مردم

عیدی پایتختی‌ها به مردم

آدم‌ها آرزوی زیادی دارند برای خود و دیگران. در شرایط فعلی جامعه ما و جامعه جهانی آرزوهای شخصی و آرزوهای گروهی در هم گره خورده اند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر