jamejamsima
سیما گفتگو محور کد خبر: ۷۵۷۵۱۶ ۱۸ دی ۱۳۹۳  |  ۲۱:۳۳

در ویژه برنامه «بعضیا» امشب ۱۸ دی به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام صادق (ع) به روی آنتن می‌رود باز هم رامبد جوان میهمان علی ضیاء می‌شود.

عذرخواهی مجدد «رامبد جوان» در برنامه امشب «بعضیا»

امشب، رامبد جوان باز هم میهمان علی ضیاء خواهد شد اما این بار دو نفر دیگر یعنی محمدرضا هدایتی بازیگر و خواننده و حمیدرضا برقعه‌ای شاعر نیز علاوه بر رامبد جوان میهمان برنامه «بعضیا» خواهند بود.

به نظر می‌رسد با توجه به حواشی ایجاد شده برای رامبد جوان در هفته گذشته این بار محمدرضا هدایتی که خود زابلی است با جوان همراه شده تا درباره این اتفاق و سوءتفاهمی که ایجاد شده سخن بگویند.

هفته پیش علی ضیاء به شکلی غیرمنتظره از رامبد جوان خواست که یک استندآپ کمدی زنده اجرا کند. رامبد جوان هم با بیان خاطره‌ای از یک مرد زابلی که نگهبان مزارع پنبه بوده، سعی کرد درخواست این مجری را برآورده کند.

اما بعد از آن شب و در روزهای اخیر انتقادات بسیاری به رامبد جوان در شبکه‌های اجتماعی صورت گرفت. حاشیه‌هایی که در نهایت رامبد جوان را وادار به پاسخگویی کرد.

او در اینستاگرام خود درباره این اتفاق نوشت که هرگز در طول دوران کاری‌اش قومیت یا صنف و جناحی را مسخره نکرده است و از تک تک مردم سیستان عذرخواهی کرد: «... حتی می‌تونم در جای بزرگتر از اینجا هم اعلام کنم که همه رو دوست دارم و قصد تمسخر هیچ کس رو ندارم چه برسه به یه قوم باارزش از اقوام با ارزش مملکتم که بهش می‌بالم.»

با این حال ظاهرا این عذرخواهی کافی نبوده است. باید دید که رامبد جوان امشب در برنامه «بعضیا» آیا موفق می‌شود سوءتفاهم ایجاد شده را برطرف کند یا نه. (خبرآنلاین)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
هر بهار عاشق شوید

هر بهار عاشق شوید

‌ من همیشه نوروز را دوست داشته‌ام از بچگی‌ام تا همین حالا. همیشه حسابی خوش گذرانده ام و در کودکی هم بسیار عیدی گرفته ام.

بهار می آید، کرونا می رود

بهار می آید، کرونا می رود

بهار در راه است، مثل هر سال همین موقع. زمستان می رود و بهار می آید. همین گزاره ساده و طبیعی که تکرار هر ساله طبیعت است به ما یادآوری می کند کرونا هم می‌رود و روزهای سلامت گذشته بازمی گردد.

عیدی پایتختی‌ها به مردم

عیدی پایتختی‌ها به مردم

آدم‌ها آرزوی زیادی دارند برای خود و دیگران. در شرایط فعلی جامعه ما و جامعه جهانی آرزوهای شخصی و آرزوهای گروهی در هم گره خورده اند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر