jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۷۵۶۲۴۱ ۱۵ دی ۱۳۹۳  |  ۱۳:۱۵

محصول ویژه‌ای که می‌تواند در خانه را از راه دور بازکند

از آن‌سوی دنیا در خانه را با تلفن همراه بازکنید

یک دستگاه ویژه برای امنیت خانه‌ها عرضه شده است که به کمک آن می‌توان با اتصال به شبکه اینترنت در خانه را از هر نقطه‌ای از جهان گشود.

از آن‌سوی دنیا در خانه را با تلفن همراه بازکنید

جام جم کلیک: ساختن قفل‌های الکترونیکی وابسته به تلفن‌های همراه هوشمند را نمی‌توان یک مورد جدید و نوآورانه دانست ولی نباید قفل هوشمند Kevo Plus را با سایر قفل‌های وابسته به تلفن همراه هوشمند اشتباه گرفت زیرا سایر قفل‌ها نیازمند به به حضور کلید (رمز دیجیتالی که بر روی تلفن همراه هوشمند نصب شده است) در محل هستند تا در را برای فرد بازکنند و به‌ همین دلیل نیز وقتی که در مسافرت هستید و مشکلی برای خانه شما پیش بیاید دو راه در پیش روی شما خواهد بود، یکی این‌که صبرکنید تا سفر شما تمام شود و دیگری این‌که اجازه بدهید در خانه را بشکنند که هر دو مورد خسارت دربر خواهند داشت.

در این میان Kevo Plus به شما اجازه می‌دهد تا از راه دور قفل در را باز کنید و به کمک این ابزار می‌توانید امکانات هوشمند متعددی را در خانه خود فعال کنید، برای نمونه یک سیستم جدید برای ماشین‌های لباس‌شویی و ظرف‌شویی طراحی شده است که درصورت نشتی آب، به تلفن همراه هوشمند شما اطلاع خواهد داد، حال اگر شما هزاران کیلومتر دورتر از محل باشید آب خانه شما را پر می‌کند ولی با کمک Kevo Plus می‌توانید به‌صورت راه دور در را به‌روی افرادی که مجاز می‌دانید (برای نمونه یک همسایه و تعمیرکار) بازکنید و در انتهای کار نیز دوباره برای قفل کردن در اقدام کنید.

شرکت سازنده این قفل قول داده است که آن را برای مدل‌های قدیمی‌تر تولید شده نیز اعمال کند و برای استفاده از این قفل تنها به یک شبکه اینترنت بی‌سیم درون خانه خود نیاز خواهید داشت تا بتوانید از راه دور خانه خود را تحت کنترل داشته باشید.

احمد محمدحسینی
جام جم کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
وظیفه آگاهی بخشی

وظیفه آگاهی بخشی

به نظر من باوجود برخی تلاش‌ها، در برنامه‌های تلویزیونی نوروز امسال تنوع وجود نداشت، درحالی‌که انتظار می‌رفت امسال که مردم در خانه‌ها هستند، فیلم‌های متنوعی از شبکه‌های مختلف برایشان به نمایش گذاشته شود؛ به همین دلیل تنها چیزی که خیلی طرفدار داشت، همین سریال «پایتخت» بود که آن هم مسیری زیگزاگی طی کرد.

باوری كه تغییر كرد

باوری كه تغییر كرد

موضوع این است وقتی راجع به ویروس صحبت می‌شود، راجع به اپیدمی صحبت می‌كنیم؛ یعنی راجع به مفهومی همزمان علمی و اجتماعی كه پیوست سیاسی در آن نمی‌گنجد.

بحران تصمیمات زودهنگام کرونایی

بحران تصمیمات زودهنگام کرونایی

اتخاذ تصمیمات متناقض در مدیریت بحران‌های اجتماعی یکی از اشتباهات حوزه مدیریت کلان است که در علم جامعه‌شناسی از آن به عنوان چندگانگی مدیریتی یاد می‌شود.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر