jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۷۴۰۷۰۰ ۳۰ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۳:۰۶

کمربند یکی از لوازم پوشیدنی است که آقایان علاقه خاصی به آن دارند و هیچگاه درموقع بیرون رفتن، آن را فراموش نمی‌کنند.شرکت انگلیسی Nifty توانسته است از این قابلیت نهایت استفاده را داشته باشد.

کمربندتان را سفت ببندید تا گوشی همراهتان شارژ شود

جام جم کلیک: کمربند یکی از لوازم پوشیدنی است که آقایان علاقه خاصی به آن دارند و هیچگاه درموقع بیرون رفتن، آن را فراموش نمی‌کنند.شرکت انگلیسی Nifty توانسته است از این قابلیت نهایت استفاده را داشته باشد.

جدیدترین محصول این شرکت با نام XOO Belt که با همکاری طراحان مد ابداع شده است، کمربندی است که قادر به شارژ گوشی همراه شما است. مکانیزم این محصول بدین شکل است که باطری آن در قسمت سگک آن تعبیه گشته است .بر روی این سگک 5 چراغ ال ای دی قرار دارد که میزان شارژ باقی مانده باطری را نشان می‌دهد.

برای شارژ گوشی خود حتی لازم نیست که آن را از جیب خود خارج نمایید. کافی است با کابل کوچکی که بر روی آن تعبیه شده، گوشی خود را شارژ نمایید.

از لحاظ ظاهری XOO Belt همانند کمربندهای معمولی است. ایمنی خوب، دوام زیاد و مقاومت در برابر تغییرات آب و هوایی از دیگر مزایای آن است.این کمربند می‌تواند در مدت 2.5 ساعت آیفون شما را به طور کامل شارژ کند.

به نظر می‌رسد با این محصول جدید دیگر نگران همراه داشتن کابل شارژ گوشی همراه خود نخواهید بود.

مهدی روانبخش
جام جم کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
هر بهار عاشق شوید

هر بهار عاشق شوید

‌ من همیشه نوروز را دوست داشته‌ام از بچگی‌ام تا همین حالا. همیشه حسابی خوش گذرانده ام و در کودکی هم بسیار عیدی گرفته ام.

بهار می آید، کرونا می رود

بهار می آید، کرونا می رود

بهار در راه است، مثل هر سال همین موقع. زمستان می رود و بهار می آید. همین گزاره ساده و طبیعی که تکرار هر ساله طبیعت است به ما یادآوری می کند کرونا هم می‌رود و روزهای سلامت گذشته بازمی گردد.

عیدی پایتختی‌ها به مردم

عیدی پایتختی‌ها به مردم

آدم‌ها آرزوی زیادی دارند برای خود و دیگران. در شرایط فعلی جامعه ما و جامعه جهانی آرزوهای شخصی و آرزوهای گروهی در هم گره خورده اند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر