jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۷۴۰۶۶۶ ۳۰ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۰:۲۳

فناوری دیجیتال

تلفن، کلید در هتل

تلفن‌های همراه در آینده‌ای نه چندان دور همه چیز را به خود پیوند خواهد زد؛ برای مثال یکی از هتل‌های بزرگ بین‌المللی سیستمی را روی در اتاق‌های خود نصب کرده که با بلوتوث کار می‌کند و با لمس تلفن می‌توان بدون نیاز به مراجعه به پذیرش، وارد اتاق شد.

تلفن، کلید در هتل

کلیک: تلفن‌های همراه در آینده‌ای نه چندان دور همه چیز را به خود پیوند خواهد زد؛ برای مثال یکی از هتل‌های بزرگ بین‌المللی سیستمی را روی در اتاق‌های خود نصب کرده که با بلوتوث کار می‌کند و با لمس تلفن می‌توان بدون نیاز به مراجعه به پذیرش، وارد اتاق شد. این فناوری با هر دو سیستم‌عامل اپل و اندروید کار می‌کند و برنامک مخصوصی هم دارد که شخص می‌تواند پیش از رسیدن به هتل، اتاق خود را رزرو کند و بدون نگرانی مستقیم به سمت اتاق خود برود. شرکت مذکور قصد دارد سیستم کلید هوشمند خود را روی 30 هزار در نصب کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
هر بهار عاشق شوید

هر بهار عاشق شوید

‌ من همیشه نوروز را دوست داشته‌ام از بچگی‌ام تا همین حالا. همیشه حسابی خوش گذرانده ام و در کودکی هم بسیار عیدی گرفته ام.

بهار می آید، کرونا می رود

بهار می آید، کرونا می رود

بهار در راه است، مثل هر سال همین موقع. زمستان می رود و بهار می آید. همین گزاره ساده و طبیعی که تکرار هر ساله طبیعت است به ما یادآوری می کند کرونا هم می‌رود و روزهای سلامت گذشته بازمی گردد.

عیدی پایتختی‌ها به مردم

عیدی پایتختی‌ها به مردم

آدم‌ها آرزوی زیادی دارند برای خود و دیگران. در شرایط فعلی جامعه ما و جامعه جهانی آرزوهای شخصی و آرزوهای گروهی در هم گره خورده اند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر