jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۷۴۰۶۳۲ ۲۹ آبان ۱۳۹۳  |  ۲۰:۳۹

برای همه ما کم و بیش این اتفاق افتاده است که در میانه روز و درست زمانی که به گوشی همراه خود احتیاج داریم با پیغام "باتری ضعیف است" مواجه شویم.

شارژگوشی با باتری هایی به اندازه یک شکلات!

جام جم کلیک: برای همه ما کم و بیش این اتفاق افتاده است که در میانه روز و درست زمانی که به گوشی همراه خود احتیاج داریم با پیغام "باتری ضعیف است" مواجه شویم.

هر مقدار هم که ظرفیت و قدرت باتری تلفن همراه زیاد باشد جوابگوی کاربران پرمصرف نخواهد بود!

تصور کنید که در این شرایط دستتان را در جیبتان فرو کنید و با یک باتری کم حجم به اندازه یک شکلات روبرو شوید. این طرح متعلق به Tsung Chih-Hsien است که باتری هایی با روکش کاغذ با ظرفیت های 2، 4 و 6 ساعته طراحی کرده تا در مواقع ضروری به کمک شما بیایند.

شما با اتصال این باطری به گوشی هوشمند خود می‌توانید برای مدت بیشتری به تماس های ضروری خود ادامه دهید.

احتمالا این باطری‌ها یک‌بار مصرف خواهند بود و پس از اتمام شارژ باید آن را به محلی که خریده‌اید تحویل داده تا بازیافت و به باتری جدیدی تبدیل شوند.

متاسفانه این محصول کاربردی هنوز در حد یک طرح مفهومی است و چنین محصولی با مشخصات ذکر شده ساخته نشده است، پس اگر کاربر پرمصرف گوشی های هوشمند هستید باید فعلا از باطری های قابل حمل بزرگ و یا قاب های مجهز به باطری اضافه استفاده کنید.

مهدی روانبخش
جام جم کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
هر بهار عاشق شوید

هر بهار عاشق شوید

‌ من همیشه نوروز را دوست داشته‌ام از بچگی‌ام تا همین حالا. همیشه حسابی خوش گذرانده ام و در کودکی هم بسیار عیدی گرفته ام.

بهار می آید، کرونا می رود

بهار می آید، کرونا می رود

بهار در راه است، مثل هر سال همین موقع. زمستان می رود و بهار می آید. همین گزاره ساده و طبیعی که تکرار هر ساله طبیعت است به ما یادآوری می کند کرونا هم می‌رود و روزهای سلامت گذشته بازمی گردد.

عیدی پایتختی‌ها به مردم

عیدی پایتختی‌ها به مردم

آدم‌ها آرزوی زیادی دارند برای خود و دیگران. در شرایط فعلی جامعه ما و جامعه جهانی آرزوهای شخصی و آرزوهای گروهی در هم گره خورده اند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر