jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۷۳۵۸۲۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۳  |  ۰۷:۳۵

در جنوب سیستان و بلوچستان رخ داد

انفجار گاز ۱۲ خانه کپری را خاکستر کرد

انفجار کپسول گاز مایع در روستای «شادکام دپ» از توابع شهرستان جدیدالتأسیس قصر قند در جنوب سیستان وبلوچستان ۱۲خانه کپری را به خاکستر تبدیل کرد.

انفجار گاز ۱۲ خانه کپری را خاکستر کرد

جام جم سرا به نقل از ایرنا: بنا بر اعلام نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر، این حادثه تلفات جانی نداشت و تنها یک نفر به صورت سطحی زخمی شد اما برآوردهای اولیه حاکی است به هر خانه کپری بیش از ۳۰۰میلیون ریال خسارت وارده شده است.
پس از انفجار، نیروهای جمعیت هلال احمر شهرستان نیکشهر برای کمک‌رسانی وارد این روستا شدند و با توزیع چادر، والور، مواد غذایی، نیازهای اولیه را در اختیار کپرنشینان آسیب دیده قرار دادند. روستای شادکام دپ با ۲۸خانه کپری در ۱۵کیلومتری قصرقند و در حاشیه رودخانه معروف «کاجو» سیستان و بلوچستان قرار دارد.
۷۰درصد از جمعیت ۶۰هزار نفری شهرستان جدیدالتاسیس قصرقند در روستا‌ها زندگی می‌کنند. قصر قند در ۵۸۰کیلومتری جنوب شهر زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان واقع است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
هر بهار عاشق شوید

هر بهار عاشق شوید

‌ من همیشه نوروز را دوست داشته‌ام از بچگی‌ام تا همین حالا. همیشه حسابی خوش گذرانده ام و در کودکی هم بسیار عیدی گرفته ام.

بهار می آید، کرونا می رود

بهار می آید، کرونا می رود

بهار در راه است، مثل هر سال همین موقع. زمستان می رود و بهار می آید. همین گزاره ساده و طبیعی که تکرار هر ساله طبیعت است به ما یادآوری می کند کرونا هم می‌رود و روزهای سلامت گذشته بازمی گردد.

عیدی پایتختی‌ها به مردم

عیدی پایتختی‌ها به مردم

آدم‌ها آرزوی زیادی دارند برای خود و دیگران. در شرایط فعلی جامعه ما و جامعه جهانی آرزوهای شخصی و آرزوهای گروهی در هم گره خورده اند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر