jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۷۱۲۸۸۲ ۱۲ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۴:۰۸

رییس پلیس امنیت عمومی تهران:

شرور خیابان پیروزی بازداشت شد

رییس پلیس امنیت عمومی پایتخت از عملیات این پلیس برای دستگیری یک شرور در محدوده پیروزی خبر داد و گفت: این متهم به جرم ایجاد نزاع و درگیری تحت تعقیب بود که با تلاش ماموران پایگاه ششم بازداشت شد.

شرور خیابان پیروزی بازداشت شد

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ علیرضا محرابی، رییس پلیس امنیت عمومی پایتخت گفت: با شکایت های ارایه شده از سوی شهروندان در خصوص اقدامات مجرمانه یکی از اراذل و اوباش محدوده پیروزی و پاسدار گمنام پرونده ای از سوی بازپرسی شعبه چهارم دادسرای ناحیه 14 شهید محلاتی به ماموران پایگاه ششم این یگان ارجاع شد و ماموران اقدامات خود را در این خصوص آغاز کردند.

وی افزود: در تحقیقات انجام شده از سوی ماموران مشخص شد که این متهم «ع» نام دارد و یکی از اراذل و اوباش «سطح 2» محدوده مذکور می باشد که با مدتی پیش با ایجاد درگیری و نزاع ضمن بر هم زدن آرامش شهروندان و نظم عمومی، اقدام به ضرب و جرح تعدادی از شهروندان کرده است.

سرهنگ محرابی گفت: در تحقیقات بعدی مخفیگاه متهم که پس از درگیری به آنجا فرار کرده و پنهان شده بود در محدوده «ابوذر» شناسایی شده و ماموران پایگاه ششم این یگان موفق شدند در عملیاتی ضربتی این متهم را در مخفیگاه خود بازداشت و برای تحقیقات به پلیس امنیت منتقل کنند.

رییس پلیس امنیت عمومی پایتخت افزود: متهم در بازجویی های انجام شده به ایجاد درگیری و نزاع در محدوده های جنوب و شرق تهران، زورگیری، حمل سلاح سرد و برهم زدن نظم عمومی اعتراف کرده و پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قضایی در اختیار بازپرسی شعبه چهارم دادسرای ناحیه 14 شهید محلاتی قرار گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: