jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۶۹۹۲ ۲۷ اسفند ۱۳۸۰  |  ۲۱:۴۸

سریال "باران عشق " به کارگردانی احمد امینی در گروه فیلم و سریال شبکه 5 سیما آماده پخش شد این سریال 13 قسمتی که پخش آن از29 اسفند آغاز می شود، حکایت سفر زیارت کربلاست که نصیب شخصیت های اصلی داستان شده است

در باران عشق بازیگران مطرحی چون : خسرو شکیبایی ، آتیلا پسیانی ، لعیا زنگنه ، امین تارخ ، پرویز پورحسینی ، فردوس کاویانی ، مهرانه مهین ترابی ، حمیرا ریاضی ، زیبا نادری وسیما تیرانداز ایفای نقش می کنند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
وظیفه آگاهی بخشی

وظیفه آگاهی بخشی

به نظر من باوجود برخی تلاش‌ها، در برنامه‌های تلویزیونی نوروز امسال تنوع وجود نداشت، درحالی‌که انتظار می‌رفت امسال که مردم در خانه‌ها هستند، فیلم‌های متنوعی از شبکه‌های مختلف برایشان به نمایش گذاشته شود؛ به همین دلیل تنها چیزی که خیلی طرفدار داشت، همین سریال «پایتخت» بود که آن هم مسیری زیگزاگی طی کرد.

باوری كه تغییر كرد

باوری كه تغییر كرد

موضوع این است وقتی راجع به ویروس صحبت می‌شود، راجع به اپیدمی صحبت می‌كنیم؛ یعنی راجع به مفهومی همزمان علمی و اجتماعی كه پیوست سیاسی در آن نمی‌گنجد.

بحران تصمیمات زودهنگام کرونایی

بحران تصمیمات زودهنگام کرونایی

اتخاذ تصمیمات متناقض در مدیریت بحران‌های اجتماعی یکی از اشتباهات حوزه مدیریت کلان است که در علم جامعه‌شناسی از آن به عنوان چندگانگی مدیریتی یاد می‌شود.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر