jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۶۹۱۶۰۸ ۱۲ تير ۱۳۹۳  |  ۱۲:۰۲

امین حیایی بازیگر سینما و تلویزیون در پاسخ به شایعه ای مبنی بر دریافت پول توسط بازیگران برای حضور در مجالس افطاری، گفت: قویا این موضوع را تکذیب می‌کنم. این حرف‌ها تنها برای بازارگرمی است.

حیایی دریافت پول برای حضور در مجالس افطاری را تکذیب کرد

چندی پیش، یک شرکت تبلیغاتی با اس‌ام اس‌های انبوه، اعلام کرده بود تعدادی از بازیگران سینما و تلویزیون را به مجالس افطاری آن‌ها دعوت کرده و هر بازیگر، بنا بر درصد محبوبیت و شهرتش، مبالغی را دریافت می‌کند.

به همین دلیل به سراغ «امین حیایی» که نام او نیز در فهرست این بازیگران بود، رفتیم تا صحت و سقم این ماجرا را از زبان وی جویا شویم.

حیایی گفت: قویا این موضوع را تکذیب می‌کنم. این حرف‌ها تنها برای بازارگرمی است و از مردم عزیز می‌خواهم که اعتنایی به این حرف‌ها نکنند و مطمئن باشند که نه من و نه هر یک از بچه‌های بازیگر که نامشان در این فهرست آمده، اهل این کار‌ها نیستند.

حیایی در ادامه می‌افزاید: متاسفانه اقداماتی از این دست، همواره برای هنرمندان وجود داشته و مطمئنا این اقدام، آخرین آن نخواهد بود.

حیایی همچنین در مورد فعالیت‌های جدید خود می‌گوید: این روز‌ها مشغول بازی در سریال «آمین» هستم تا ببینم بعد از اتمام این سریال چه پیش خواهد آمد.

حیایی در پاسخ به این پرسش که چرا مدتی است ترجیح می‌دهد در سریال‌های تلویزیونی بازی کند، گفت: فیلمنامه خوب مشخص می‌کند که من در سینما باشم یا در تلویزیون. وقتی سریال نوروزی را با آقای هادی کار کردم، ایشان فیلمنامه «آمین» را به من دادند و من وقتی آن را خواندم، از نقش خوشم آمد و تصمیم گرفتم در این کار حاضر باشم.

حیایی در پایان، نسبت به میزان رضایت خود از این سریال گفت: این سریال دومین کار من با منوچهر هادی است، همچنین دومین کار من باهادی ساعی که از این بابت خوشحال هستم و امیدوارم که این سریال، نظر مردم را هم جلب کند.

«خوب، بد، زشت» آخرین سریال امین حیایی است که نوروز امسال از شبکه دو سیما پخش شد و توانست بهترین بازیگر مرد سریال‌های نوروزی سیما شود. همچنین آخرین فیلم اکران شده وی، «رژیم طلایی» بود.

امین حیایی فیلم‌های «خانوم» و «آتیش بازی» را در نوبت اکران دارد. (تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
سرویس فرهنگی - یادداشت بیشتر
بهار می آید، کرونا می رود

بهار می آید، کرونا می رود

بهار در راه است، مثل هر سال همین موقع. زمستان می رود و بهار می آید. همین گزاره ساده و طبیعی که تکرار هر ساله طبیعت است به ما یادآوری می کند کرونا هم می‌رود و روزهای سلامت گذشته بازمی گردد.

عیدی پایتختی‌ها به مردم

عیدی پایتختی‌ها به مردم

آدم‌ها آرزوی زیادی دارند برای خود و دیگران. در شرایط فعلی جامعه ما و جامعه جهانی آرزوهای شخصی و آرزوهای گروهی در هم گره خورده اند.

عید یعنی حال خوب

عید یعنی حال خوب

از عید پارسال،از لحظه تحویل سال،از بهار نارنج که کنار هم بودیم کدام مان فکرش را می‌کردیم سالی اینقدر سخت و پر حادثه را تجربه کنیم؟ تقویم امسال را از فروردینش که ورق بزنید تا همین اسفند پر بوده از سختی و حادثه.

سرویس فرهنگی - گفتگو بیشتر