jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۶۷۹۸۸۰ ۱۱ خرداد ۱۳۹۳  |  ۲۰:۰۳

وضعیت آقای بازیگر بعد از عمل جراحی

عزت‌الله انتظامی ممنوع الملاقات است

عزت‌الله انتظامی روز گذشته 10 خرداد عمل جراحی شد و حالش رضایت بخش است.

عزت‌الله انتظامی ممنوع الملاقات است

مینو مینویی یکی از بستگان نزدیک انتظامی گفت: ایشان روز گذشته به دلیل گرفتگی عروق‌، عمل جراحی شدند و خوشبختانه حالشان خوب و رضایت بخش است.
او ادامه داد: آقای انتظامی در حال حاضر در بخش CCU هستند و به احتمال خیلی زیاد روز سه‌شنبه 13 خرداد ماه مرخص می‌شوند.
مینویی همچنین از کادر پزشکی بیمارستان "دی" که با عزت الله انتظامی همراهی بسیار خوبی داشته‌اند قدردانی کرد و گفت: لطف خداوند بود که پزشکانی همچون دکتر قدوسی‌، دکتر نایینی‌، دکتر عبدی‌، دکتر نصیری و دکتر قربانی نژاد در کنار ما بودند.

/Media/Image/1392/12/24/635305022562427016.jpg
او همچنین یادآور شد که عزت‌الله انتظامی ممنوع الملاقات است و از دوستداران آقای بازیگر خواست تا با رعایت این موضوع او را در جهت استراحت بیشتر همراهی کنند.
عزت الله انتظامی هنرمند پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون چندین بار به دلیل مشکلات تنفسی در بیمارستان بستری شده است. (ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
هر بهار عاشق شوید

هر بهار عاشق شوید

‌ من همیشه نوروز را دوست داشته‌ام از بچگی‌ام تا همین حالا. همیشه حسابی خوش گذرانده ام و در کودکی هم بسیار عیدی گرفته ام.

بهار می آید، کرونا می رود

بهار می آید، کرونا می رود

بهار در راه است، مثل هر سال همین موقع. زمستان می رود و بهار می آید. همین گزاره ساده و طبیعی که تکرار هر ساله طبیعت است به ما یادآوری می کند کرونا هم می‌رود و روزهای سلامت گذشته بازمی گردد.

عیدی پایتختی‌ها به مردم

عیدی پایتختی‌ها به مردم

آدم‌ها آرزوی زیادی دارند برای خود و دیگران. در شرایط فعلی جامعه ما و جامعه جهانی آرزوهای شخصی و آرزوهای گروهی در هم گره خورده اند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر