jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۷۵۲۳۱ ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۴:۴۴

نخستین همایش فونداسیون رئال مادرید در ایران در سالن همایش‌های مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد.

هنرمندان و ورزشکاران در همایش رئال مادرید در تهران / عکس

این مراسم قرار بود از ساعت 17:30 برگزار شود اما به رسم مراسم اینچنینی با یک ساعت تاخیر در ساعت 18:30 آغاز شد.

در این مراسم هنرمندانی همچون پوریا پورسرخ، امین حیایی، پویا امینی و ... حضور داشتند.

از نکات جالب این مراسم این بود که با وجود اینکه این همایش مربوط به فوتبال بود اما افراد فوتبالی کمی در این مراسم حضور داشتند. افراد فوتبالی که در این مراسم حضور داشتند، مهدی مهدوی‌کیا، وحید طالب لو، هادی طباطبایی و تعدادی از فوتبالیست‌های دیگر بودند.

در این همایش خواکین، رییس فونداسیون رئال مادرید سخنرانی کرد. او در سخنرانی خود به ارائه توضیحاتی درباره فونداسیون رئال مادرید پرداخت.

خواکین در بخشی از صحبت‌های خود با اشاره به اینکه فونداسیون رئال مادرید در پنج قاره جهان نمایندگی دارد، اظهار کرد: در ایران نیز قصد داریم نمایندگی ایجاد کنیم تا کودکان ایرانی را به کمپ‌های اسپانیا ببریم و آن‌ها را تحت آموزش تخصصی فوتبال قرار دهیم.

وی همچنین افزود: در گذشته 60 نفر از کودکان ایرانی را به اسپانیا بردیم و دوره‌های آموزشی فوتبال برای آن‌ها برگزار کردیم.

در این مراسم پیراهن رئال مادرید به مهدی مهدوی کیا اهدا شد. همچنین تعدادی توپ که منتسب به باشگاه رئال مادرید بود به هنرمندان اهدا شد. به پیشنهاد امین تارخ قرار شد این توپ‌ها پس از امضای هنرمندان و ورزشکاران در مراسمی خیریه به فروش برسد و درآمد کسب شده صرف کارهای خیریه شود.

همچنین مهدوی‌کیا که قرار شده با این گروه همکاری کند پیشنهاد داد دو نفر از استعدادهای خانواده‌های کم در آمد به خرج این گروه به مادرید سفر کند و در تمرینات آکادمی رئال شرکت کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: