jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۶۲۰۰۹۱ ۰۶ آذر ۱۳۹۲  |  ۲۱:۲۸

مرد باغدار که دوستش را به دلیل جمع نکردن جای خواب به قتل رسانده بود، بزودی در دادگاه کیفری محاکمه می‌شود.

به گزارش مهر، دوم آذر سال گذشته کشف جسد مردی در صفادشت به کارآگاهان پلیس آگاهی شهریار اعلام شد. ماموران با حضور در محل، با جسد مردی در حالی که سر و دستش از بدن جدا شده بود، روبه‌رو شدند.

در بررسی‌های اولیه مشخص شد، چند روز از زمان قتل می‌گذرد و بخشی از جسد را حیوانات خورد‌ه‌اند. در بازرسی لباس‌های مقتول، گذرنامه‌ای کشف و هویت مقتول به نام اکبر شناسایی شد.

در ادامه، ماموران در تحقیق از خانواده اکبر متوجه شدند او یک خودروی وانت داشته که همزمان با قتل ناپدید شده است. با کشف این سرنخ، ماموران در ردیابی خودروی وانت اطلاع یافتند با کارت سوخت خودروی اکبر، چند بار در یک پمپ بنزین سوختگیری شده است.

به این ترتیب صاحب پمپ بنزین به اداره آگاهی احضار شد و به ماموران گفت: کارت سوخت را فردی به نام حبیب در اختیارش قرار داده است.

تیم پلیسی در ادامه تحقیقات، حبیب را دستگیر کردندکه او به درگیری با مقتول اعتراف و عنوان کرد: شب قبل از حادثه اکبر به باغ من آمد و شب را آنجا ماند.

صبح به او گفتم رختخوابش را جمع کند، اما او به حرفم توجه نکرد و بر سر این موضوع با او درگیر شده و دو ضربه به صورتش زدم. چند ساعت بعد اکبر مدعی شد جایی را نمی‌بیند. خواستم او را به دکتر ببرم که متوجه شدم نفس نمی‌کشد. در حالی که بشدت ترسیده بودم، جسدش را به بیابان‌های اطراف صفادشت برده و در آن محل رها کردم.

با تکمیل تحقیقات، بازپرس پرونده برای حبیب قرار مجرمیت صادر کرد که با صدور کیفرخواست پرونده به شعبه 74 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
هر بهار عاشق شوید

هر بهار عاشق شوید

‌ من همیشه نوروز را دوست داشته‌ام از بچگی‌ام تا همین حالا. همیشه حسابی خوش گذرانده ام و در کودکی هم بسیار عیدی گرفته ام.

بهار می آید، کرونا می رود

بهار می آید، کرونا می رود

بهار در راه است، مثل هر سال همین موقع. زمستان می رود و بهار می آید. همین گزاره ساده و طبیعی که تکرار هر ساله طبیعت است به ما یادآوری می کند کرونا هم می‌رود و روزهای سلامت گذشته بازمی گردد.

عیدی پایتختی‌ها به مردم

عیدی پایتختی‌ها به مردم

آدم‌ها آرزوی زیادی دارند برای خود و دیگران. در شرایط فعلی جامعه ما و جامعه جهانی آرزوهای شخصی و آرزوهای گروهی در هم گره خورده اند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر