jamejamsima
سیما پیشنهاد جام جم کد خبر: ۶۱۷۷۱۲ ۲۹ آبان ۱۳۹۲  |  ۲۳:۰۴
گفت‌وگوی رادیو با محمد علی کشاورز

«جمعه‌ها با رادیو» با محمد علی کشاورز دیدار رادیویی دارد.

به گزارش ایسنا، با توجه به کسالت های اخیر این هنرمند پیشکسوت، برنامه جمعه با رادیو که کاری از گروه جامعه رادیو ایران است، در بخشی از برنامه با محمد علی کشاورز بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون گفت‌وگو می‌کند.

محمد علی کشاورز ۲۶ فروردین سال ۱۳۰۹ در اصفهان به دنیا آمد. او فارغ التحصیل هنرستان هنرپیشگی تهران و دانشکده هنرهای دراماتیک است. وی که فعالیت هنری اش را از سال ۱۳۳۹ با حضور در نمایش «ویولن ساز» کره مونا آغاز کرد با ایفای نقش در نمایش هایی همچون «آنتیگون»، «آندورا»، «ادیپوس شهریار»، «بازی استریندبرگ»، «دایی وانیا»، «عاشق مترسک»، «لبخند باشکوه آقای گیل» و شماری دیگر ، به بازیگری حرفه ای در تئاتر تبدیل شد.

این بازیگر برجسته و پیشکسوت ایرانی در سریال‌های تلویزیونی زیادی چون هزار دستان، سربداران، سلطان و شبان، گرگ ها خاکستری رنگ اند، پدرسالار و ... نیز به نقش آفرینی پرداخته است.

او که برای نخستین بار در سال ۱۳۴۳ با فیلم «شب قوری» ساخته فرخ غفاری بازیگری سینما را نیز تجربه کرد تاکنون در ۴۷ اثر سینمایی ایفای نقش کرده است.

«جمعه ها با رادیو» که رویکردی اطلاع رسانی دارد، در بخش دیگر خود ویژگی‌های یک آشپز خوب را در گفت و گو با سامان گلریز مجری برنامه «بهونه» مورد بررسی قرار می دهد.

علاقمندان می توانند روز جمعه اول آذر ساعت 17:00 این برنامه را از رادیو ایران روی موجFM 90 MHz به سردبیری فرزانه ناظری، گویندگی فاطمه نیرومند و ابوالفضل آقا خانی و تهیه کنندگی جواد فیاضی بشنوند.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
هر بهار عاشق شوید

هر بهار عاشق شوید

‌ من همیشه نوروز را دوست داشته‌ام از بچگی‌ام تا همین حالا. همیشه حسابی خوش گذرانده ام و در کودکی هم بسیار عیدی گرفته ام.

بهار می آید، کرونا می رود

بهار می آید، کرونا می رود

بهار در راه است، مثل هر سال همین موقع. زمستان می رود و بهار می آید. همین گزاره ساده و طبیعی که تکرار هر ساله طبیعت است به ما یادآوری می کند کرونا هم می‌رود و روزهای سلامت گذشته بازمی گردد.

عیدی پایتختی‌ها به مردم

عیدی پایتختی‌ها به مردم

آدم‌ها آرزوی زیادی دارند برای خود و دیگران. در شرایط فعلی جامعه ما و جامعه جهانی آرزوهای شخصی و آرزوهای گروهی در هم گره خورده اند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر