jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۵۸۸۵۵۶ ۲۵ مرداد ۱۳۹۲  |  ۱۶:۵۵

انتخاب فولاد ریسک بزرگی بود

فرکی: واقع بینیم، به قهرمانی فکر نمی کنیم

حسین فرکی سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت: پرداختن بیش از حد به مشکل توپ های لیگ دردی از فوتبال ما دوا نمی کند.

فرکی: واقع بینیم، به قهرمانی فکر نمی کنیم


حسین فرکی در گفتگو با یک برنامه ورزش و مردم  گفت:خوشحال هستم که سرمربیگری فولاد را عهده دارم و فصل گذشته پس از 2 سال روزهای خوب با نفت تصمیم گرفتم که فضای جدیدی را تجربه کنم.

وی افزود:انتخاب من برای فصل دوازدهم فولا بود با وجود اینکه پیشنهاد های زیادی از دیگر تیم ها  داشتم.یکی از علت های اصلی انتخاب فولاد دهکردی مدیر عامل این تیم بود. وی نه نیازی به تبلیغ من دارد و نه من نیازی به تبلیغ کسی دارم، ولی در فوتبال ما امثال دهکردی کم شده اند و اگه افرادی مثل وی در فوتبال حضور داشته باشند رشد زیادی خواهیم کرد.

فرکی ادامه داد:انتخاب فولاد برای مربیگری ریسک بزرگی بود ولی با مشورتی که با پیشکسوتان از جمله حبیبی و شاهرخی و لطفی داشتم قوت قلب برای انتخاب خودم گرفتم و خوشحالم که این ریسک را انجام دادم.

وی تصریح کرد:سال گذشته در ابتدای فصل خوب کار نکردیم اما در ادامه توانستیم سهمیه آسیایی بگیریم .امسال نیز به علت شرایط جسمانی دوست داشتم در تیم دیگری کار کنم اما علاقه ام به فولاد و مردم خوزستان و علاقه آنها به من باعث شد تا در این تیم بمانم.

وی اظهار کرد:خوشحالم علیرغم باخت در هفته اول مقابل سپاهان توانستیم سه هفته پیاپی ببریم که امیدوارم همچنان ادامه خوبی در لیگ داشته باشیم.

وی در خصوص توپ های لیگ برتری عنوان کرد:این توپ ها طبق قرارداد سازمان لیگ وارد شده است و بازیکنان نظر مختلفی در ای خصوص دارند و من معتقدم باز کردن موضوع مشکلات توپ مسابدوا نمی کند و اگر بتوانیم پشت صحنه به این مسائل برسیم و ایرادات را بگیریم نتیجه بهتری کسب می کنیم.فرکی در خصوص هدف فولاد در لیگ بیان کرد:برای قهرمانی باید واقه بینانه نگاه کنیم.ما هنوز نتوانستیم به طور کامل از بازیکنانی که جذب کردیم استفاده کنیم.هدف اول ما این است که جایگاه قبلی خود را تکرار کنیم چه بسا به عنوان های بالاتر نیز دست پیدا کنیم.

وی در مورد بازیکنان جدا شده از فولاد عنوان کرد:بازیکنانی همچون امیر آبادی و پورخسروانی علیرغم کمک هایی که به ما کردنداز تیم جدا شدند تا بازی های بیشتری نیز به آنها برسد.آرش افشین نیز متعلق به فولاد خوزستان است و آرزو داریم که وی در هرجا حضور دارد موفق شود.

وی در مورد بازی با تیم راه آهن عنوان کرد:ابراهیم زاده از دوستان بسیار خوب من است و راه آهن تیم بسیار قدرتمندی است و مهره های بسیار خوبی دارد و امیدوارم که دیدار فولاد با این تیم جذابیت زیادی داشته باشد.

فرکی ادامه داد:در شروع فصل تیم ها نمی توانند کیفیت واقعی خود را نشان دهند.در هفته نخست این دوره از لیگ قرعه ما به سپاهان افتاد و معتقدم آن بازی را نباید می باختیم.


سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت:در لیگ قهرمانان آسیا نسبت به سایر نمایندگان کم تجربه تریم اما انگیزه زیادی داریم تا به عنوان نماینده خوزستان با تمام تلاش در مسابقات حاضر شویم و نتیجه خوبی بگیریم.

وی در مورد برنامه ریزی سازمان لیگ نیز عنوان کرد:انتظارمان این است تا برنامه ریزی ها به صورتی باشد که ما بتوانیم کیفیت بازی های خود را حفظ کنیم.

وی در مورد داوری در لیگ برتر تصریح کرد:داوران اقشاری هستند که همیشه از حقشان محروم شده اند.قضاوت در آن واحد کار آسانی نیست. انتظار ما از جامعه داوری این است که مشکلات بین خودشان را حل کنند و با تمرکز قضاوت های خود را انجام دهند ضمن اینکه داوران جوان نیز به کمک نیاز دارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: