jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۳۳۶۸۵۹ ۰۷ تير ۱۳۸۹  |  ۲۰:۴۱

از این هفته در شبکه قرآن آغاز می‌شود

پخش سریال بچه‌های کوچه دوستی

مجموعه تلویزیونی «بچه‌های کوچه دوستی» به تهیه‌کنندگی سیدافضل میرلوحی و کارگردانی هنگامه مفید از این هفته روی آنتن شبکه قرآن می‌رود.

«سیدافضل میرلوحی» در گفتگو با فارس گفت: این مجموعه 24 قسمتی از این هفته هر روز از شبکه قرآن پخش می‌شود.

وی در ادامه افزود: در این مجموعه شخصیت‌های جدیدی وارد شدند ولی موضوع برنامه در همان مهمان‌پذیر می‌گذرد.

در خلاصه داستان این مجموعه که با نام امین و مینا و مهمان‌پذیر سعادت شناخته می‌شود، آمده است:امین و مینا به اتفاق مادرشان به مهمانپذیر دایی مهدی در مشهد می‌روند و تا آخر تعطیلات تابستانی به دایی مهدی در اداره مهمانپذیر کمک می‌کنند و در این راستا یک سری اتفاقاتی با خانواده‌های زوار خواهند داشت و ...

در این مجموعه جلیل فرجاد، مرتضی احمدی، اکبر رحمتی، عباس محبی، آرش میراحمدی، افشین سنگ‌چاپ، فریده دریامج، آزیتا رضایی،‌ معصومه آقاجانی،‌ آزیتا رضایی، صدیقه کیانفر، پیمان شریعتی و رویا امامی از جمله بازیگرانی هستند که به ایفای نقش می‌پردازند.

عوامل برنامه عبارتند از: تهیه‌کننده: سیدافضل میرلوحی، نویسنده و کارگردان: هنگامه مفید، کارگردان تلویزیونی: ناهید محمدیان، تصویربرداران: خیاطان، زمردی، مدیر تولید: سید آرش حسینی، صدابردار: حسن زرفام، طراح صحنه و گریم: نوید فرحمرزی، تدوین: اکبر توکلی.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
ویروس کرونا و اتحادیه اروپا

ویروس کرونا و اتحادیه اروپا

شاید بزرگترین چالشی که کشورهای اروپایی همیشه پس از جنگ جهانی دوم انتظارش را داشتند مشکلات امنیتی، سیاسی و نهایتا اقتصادی-اجتماعی بود.

سخت است ولی ...

سخت است ولی ...

روزهای سختی است.همه در حال مبارزه اند و تلاش می کنند تا سلامتی خود و اطرافیانشان را حفظ کنند. همه می‌خواهند زندگی آرام تر و آسیب های کمتری را برای خود و دیگران ایجاد کنند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر