jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۲۶۰۹۶۷ ۰۱ تير ۱۳۸۸  |  ۰۹:۵۹

در شبکه 3 سیما پخش می شود

فرار از زندان ، در راه تلویزیون

دوبله سریال «فرار از زندان» با سرپرستی محمود قنبری و عباس نباتی برای شبکه نمایش خانگی و شبکه 3 سیما ادامه دارد.ماجراهای این مجموعه از جایی آغاز می‌شود که لینکولن با روز به اتهام ترور برادر نخست وزیر، زندانی می‌شود.

مایکل، برادر او عمدا جرمی را مرتکب می‌شود تا به زندان بیفتد و بتواند لینکولن را نجات دهد. او که طراح ساختمان زندان است، می‌کوشد راهی برای فرار پیدا کند اما متوجه دسیسه‌هایی می‌شود که برای مجازات برادر بی‌گناهش طرح شده‌اند.محمود قنبری در دوبله‌ای که برای شبکه ویدئویی انجام داده، خود به جای لینکولن با روز صحبت کرده است. منوچهر والی‌زاده (مایکل)، تورج مهرزادیان (تی‌بگ)، میثم نیک‌نام (رئیس زندان)، مینو غزنوی (ورونیکا)، مهرخ افضلی (سارا)، علیرضا دیباج (بلیک)،‌حسین سرآبادانی (ال جی) و شراره حضرتی (معاون رئیس جمهور) نیز در این دوبله حضور داشته‌اند.عباس نباتی در دوبله تلویزیونی این مجموعه، محمد عبادی و علیرضا باشکندی را برای نقش‌های لینکولن و مایکل انتخاب کرده است. دیگر گویندگان این دوبله عبارتند از: شهروز ملک‌آرایی (تی‌بگ)، ناصر نظامی (رئیس زندان)، نرگس فولادوند (ورونیکا)، مریم رادپور (سارا)، غلامرضا صادقی (بلیک)، ظفر گرایی (ال جی) و فاطمه نیرومند (معاون رئیس جمهور.)
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
وظیفه آگاهی بخشی

وظیفه آگاهی بخشی

به نظر من باوجود برخی تلاش‌ها، در برنامه‌های تلویزیونی نوروز امسال تنوع وجود نداشت، درحالی‌که انتظار می‌رفت امسال که مردم در خانه‌ها هستند، فیلم‌های متنوعی از شبکه‌های مختلف برایشان به نمایش گذاشته شود؛ به همین دلیل تنها چیزی که خیلی طرفدار داشت، همین سریال «پایتخت» بود که آن هم مسیری زیگزاگی طی کرد.

باوری كه تغییر كرد

باوری كه تغییر كرد

موضوع این است وقتی راجع به ویروس صحبت می‌شود، راجع به اپیدمی صحبت می‌كنیم؛ یعنی راجع به مفهومی همزمان علمی و اجتماعی كه پیوست سیاسی در آن نمی‌گنجد.

بحران تصمیمات زودهنگام کرونایی

بحران تصمیمات زودهنگام کرونایی

اتخاذ تصمیمات متناقض در مدیریت بحران‌های اجتماعی یکی از اشتباهات حوزه مدیریت کلان است که در علم جامعه‌شناسی از آن به عنوان چندگانگی مدیریتی یاد می‌شود.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر