jamejamonline
فرهنگی دفاع مقدس کد خبر: ۲۱۰۰۹۲ ۲۸ مهر ۱۳۸۷  |  ۱۱:۰۸

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح از وزارت امور خارجه کشورمان خواست 30 تن از شهیدانی که در زمستان سال 1385 در منطقه عمومی بصره تفحص شدند، به ایران بازگردانده شوند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، سردار میرفیصل باقرزاده فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستادکل نیروهای مسلح، ضمن درخواست از وزارت امور خارجه کشورمان، جهت بازگرداندن 30 تن از شهیدانی که در زمستان سال 1385 در منطقه عمومی بصره، تفحص و با وجود پیگیری‌های مکرر هنوز به کشورمان منتقل نشده‌اند، درخواست کرد تا با وجود ارتباط گسترده با مسئولین عراقی، راه ‌حل‌های مناسب‌تری برای بازگرداندن فرزندان ملت اتخاذ شود تا هرچه زودتر این شهدای عزیز به آغوش ملت بازگردند.

باقرزاده همچنین از عموم مردم شریف بویژه دانشجویان و جوانان عزیز دعوت کرد تا در روز شنبه با شرکت گسترده خود در مراسم وداع با 49 شهید دفاع مقدس که همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) تشییع می‌شوند، بار دیگر با آرمان‌های شهیدان تجدید پیمان کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
سرویس فرهنگی - یادداشت بیشتر
بهار می آید، کرونا می رود

بهار می آید، کرونا می رود

بهار در راه است، مثل هر سال همین موقع. زمستان می رود و بهار می آید. همین گزاره ساده و طبیعی که تکرار هر ساله طبیعت است به ما یادآوری می کند کرونا هم می‌رود و روزهای سلامت گذشته بازمی گردد.

عیدی پایتختی‌ها به مردم

عیدی پایتختی‌ها به مردم

آدم‌ها آرزوی زیادی دارند برای خود و دیگران. در شرایط فعلی جامعه ما و جامعه جهانی آرزوهای شخصی و آرزوهای گروهی در هم گره خورده اند.

عید یعنی حال خوب

عید یعنی حال خوب

از عید پارسال،از لحظه تحویل سال،از بهار نارنج که کنار هم بودیم کدام مان فکرش را می‌کردیم سالی اینقدر سخت و پر حادثه را تجربه کنیم؟ تقویم امسال را از فروردینش که ورق بزنید تا همین اسفند پر بوده از سختی و حادثه.

سرویس فرهنگی - گفتگو بیشتر