jamejamsima
سیما رادیو کد خبر: ۱۲۶۲۲۲۴ ۲۸ اسفند ۱۳۹۸  |  ۱۵:۱۷

هر صبح بازی و آشپزی خانگی آموزش داده در رادیو نوروز می شود.

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی رادیو نوروز، حسین معصومی تهیه کننده این ویژه برنامه گفت: هدف از این برنامه این است که به مخاطب خود بگوییم که به جاي سفر چه بايد كرد؟در این راستا با همت ایران یاران گزارش هایی از سراسر كشور خواهیم داشت.

وی با اشاره به بخش های این برنامه گفت: تعامل با مخاطب، سلامت و بهداشت، خبرهاي روز،ايمني و امنيت، بیان ارزش هاي فرهنگي مناطق و ارزش هاي ملي و دفاع مقدس از دیگر بخش های «صبح است و بهاران»می باشد.

دعوت چهره هاي شاخص راديویی،بیان آداب و رسوم نوروز در آن سوي مرزها، سبك زندگی ايرانی اسلامي، آموزش مدارس، نوروز در فرهنگ عامه،نوروز در اديان،مطالعه و كتابخواني آموزش بازي هاي خانگي وآشپزي خانگي از دیگر بخش های این ویژه برنامه است.

هیجان بازی های خانگی در «صبح است و بهاران» رادیو نوروز

«صبح است و بهاران» هفته اول (از ٢٨ تا ٨ فروردين)باگويندگی فاطمه صداقتي و در هفته دوم(از ٩ تا ١٥ فروردين)با گویندگی محمدحسین امیدی از ساعت ۶تا ۱۰صبح روی موج fm ردیف ۹۵.۵مگاهرتز شنیده می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
هر بهار عاشق شوید

هر بهار عاشق شوید

‌ من همیشه نوروز را دوست داشته‌ام از بچگی‌ام تا همین حالا. همیشه حسابی خوش گذرانده ام و در کودکی هم بسیار عیدی گرفته ام.

بهار می آید، کرونا می رود

بهار می آید، کرونا می رود

بهار در راه است، مثل هر سال همین موقع. زمستان می رود و بهار می آید. همین گزاره ساده و طبیعی که تکرار هر ساله طبیعت است به ما یادآوری می کند کرونا هم می‌رود و روزهای سلامت گذشته بازمی گردد.

عیدی پایتختی‌ها به مردم

عیدی پایتختی‌ها به مردم

آدم‌ها آرزوی زیادی دارند برای خود و دیگران. در شرایط فعلی جامعه ما و جامعه جهانی آرزوهای شخصی و آرزوهای گروهی در هم گره خورده اند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر