jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۲۱۴۷ ۲۷ اسفند ۱۳۹۸  |  ۱۴:۴۱

شمار بازیکنان و اعضای مبتلا به کرونا در تیم فوتبال والنسیا از ۵ نفر به بیش از یک سوم کل اعضای این تیم افزایش یافت.

به گزارش جام جم آنلاین ،باشگاه والنسیا اعلام کرد که 35 درصد از اعضای این باشگاه شامل بازیکنان و اعضای کادر فنی به کرونا مبتلا شده‌اند اما هنوز هیچ از یک افرادی که به تازگی تست کرونای‌شان مثبت شده، علائم مربوط به این بیماری را نشان نمی‌دهند.

تا روز یکشنبه 5 تن از اعضای تیم فوتبال والنسیا شامل دو بازیکن این تیم اسکیل گارای و الیاکیم مانگالا به کرونا مبتلا شده بودند اما ظاهراً تماس این دو نفر و سه عضو کادر فنی با دیگر اعضای تیم آنها را هم مبتلا کرده است.

طبق اعلام باشگاه والنسیا بیش از یک سوم اعضای تیم اول باشگاه به کرونا مبتلا هستند. این باشگاه همچنین ابتلای این افراد به کرونا را به سفر اخیرش به شهر میلان ایتالیا برای مصاف با تیم آتالانتا در دور برگشت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا نسبت داده است. این در حالیست بازی پشت درهای بسته برگزار شده بود.

در بیانیه باشگاه والنسیا آمده است: با وجود معیارهای سفت و سخت بهداشتی که توسط باشگاه بعد از سفر به ایتالیا اتخاذ شد، نتایج تست‌های اخیر نشان می‌دهد که برگزاری چنین بازی‌هایی سبب شده که اعضای ما در معرض ویروس قرار بگیرند و اکنون نزدیک به 35 درصد از اعضای کل تیم به کرونا مبتلا هستند. تمام این افراد در خانه‌های‌شان خود را قرنطینه کرده‌اند و به طور مرتب تحت ارزیابی‌های پزشکی قرار می‌گیرند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
وظیفه آگاهی بخشی

وظیفه آگاهی بخشی

به نظر من باوجود برخی تلاش‌ها، در برنامه‌های تلویزیونی نوروز امسال تنوع وجود نداشت، درحالی‌که انتظار می‌رفت امسال که مردم در خانه‌ها هستند، فیلم‌های متنوعی از شبکه‌های مختلف برایشان به نمایش گذاشته شود؛ به همین دلیل تنها چیزی که خیلی طرفدار داشت، همین سریال «پایتخت» بود که آن هم مسیری زیگزاگی طی کرد.

باوری كه تغییر كرد

باوری كه تغییر كرد

موضوع این است وقتی راجع به ویروس صحبت می‌شود، راجع به اپیدمی صحبت می‌كنیم؛ یعنی راجع به مفهومی همزمان علمی و اجتماعی كه پیوست سیاسی در آن نمی‌گنجد.

بحران تصمیمات زودهنگام کرونایی

بحران تصمیمات زودهنگام کرونایی

اتخاذ تصمیمات متناقض در مدیریت بحران‌های اجتماعی یکی از اشتباهات حوزه مدیریت کلان است که در علم جامعه‌شناسی از آن به عنوان چندگانگی مدیریتی یاد می‌شود.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر