jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۲۱۱۱ ۲۷ اسفند ۱۳۹۸  |  ۱۰:۵۳

اسطوره بزرگ دنیای فوتبال هنوز در زندان است و حتی پادرمیانی مقام های سیاسی و اجتماعی باعث آزادی او نشده است.

به گزارش جام جم آنلاین ، رونالدینیو اسطوره برزیلی دنیای فوتبال حدود دو هفته پیش به دلیل اینکه با پاسپورت جعلی وارد کشور پاراگوئه شده بود بازداشت شد و اکنون در یکی از زندان های این کشور به سر می برد. 

تا امروز افراد زیادی تلاش کردند او را از زندان آزاد کنند اما هنوز موفق نشده اند. در این راستا پادرمیانی وزیر ورزش برزیل نیز فایده ای نداشت.

امروز نشریه «موندو دپورتیوو» اسپانیا از اتهام جدید دادستانی پاراگونه به فوق ستاره سابق بارسلونا پرده برداشت. رونالدینیو که هفته گذشته با دعوت فردی از پاراگوئه با پاسپورت جعلی وارد این کشور شده بود به همراه برادرش دستگیر و راهی زندان شد.

فرد دعوت کننده ستاره برزیلی متهم به پول شویی است و پای رونالدینیو نیز به این پرونده پول شویی باز شده است. وکلای مهاجم سابق تیم ملی برزیل این روزها در تلاش هستند تا با قید وثیقه موکلشان را از زندان آزاد کنند اما هنوز موفق به این کار نشدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
وظیفه آگاهی بخشی

وظیفه آگاهی بخشی

به نظر من باوجود برخی تلاش‌ها، در برنامه‌های تلویزیونی نوروز امسال تنوع وجود نداشت، درحالی‌که انتظار می‌رفت امسال که مردم در خانه‌ها هستند، فیلم‌های متنوعی از شبکه‌های مختلف برایشان به نمایش گذاشته شود؛ به همین دلیل تنها چیزی که خیلی طرفدار داشت، همین سریال «پایتخت» بود که آن هم مسیری زیگزاگی طی کرد.

باوری كه تغییر كرد

باوری كه تغییر كرد

موضوع این است وقتی راجع به ویروس صحبت می‌شود، راجع به اپیدمی صحبت می‌كنیم؛ یعنی راجع به مفهومی همزمان علمی و اجتماعی كه پیوست سیاسی در آن نمی‌گنجد.

بحران تصمیمات زودهنگام کرونایی

بحران تصمیمات زودهنگام کرونایی

اتخاذ تصمیمات متناقض در مدیریت بحران‌های اجتماعی یکی از اشتباهات حوزه مدیریت کلان است که در علم جامعه‌شناسی از آن به عنوان چندگانگی مدیریتی یاد می‌شود.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر