jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۱۹۷۸ ۲۵ اسفند ۱۳۹۸  |  ۱۷:۵۲

همزمان با آغاز نوروز و نوشدن طبیعت، شبکه‌های سیما بیش از 140 فیلم سینمایی ایران و جهان و همچنین پویانمایی را به روی آنتن می برد.

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی معاونت سیما، همزمان با آغاز نوروز و نوشدن طبیعت، شبکه‌های سیما بیش از 140 فیلم سینمایی ایران و جهان و همچنین پویانمایی را به روی آنتن می برد.

معاونت سیما در نوروز 99 با بیش از 140 فیلم سینمایی ایرانی و خارجی و همچنین پویانمایی های جذاب به استقبال سال جدید می رود. فیلم هایی که هر کدام می تواند شادی یخش خانه های مردم در این روزها باشد.

«شبی که ماه کامل شد»، «تختی»، «آسمان هشتم» و «زندانی ها» از جمله فیلم های ایرانی و «آگهی ترحیم»، «اسرار رسمی»، «هریت» و «توگو» از جمله فیلم های خارجی است که در ایام نوروز از شبکه یک سیما پخش می شود. فیلم های شبکه یک سیما هر روز در ایام نوروز ساعت 11 پخش می شود.

شبکه دو سیما هم فیلم های ایرانی «شکلاتی»، «به دنیا آمدن» و «صدای منو می شنوید» و فیلم هایی از سینمای جهان همچون «چطور اژدهاتونو آموزش بدید: دنیای مخفی»، «جوی» و «کتاب جنگل» را برای تعطیلات نوروز پخش می کند. ساعت پخش فیلم های این شبکه 17 است و ساعت 8 و 1:30 بامداد باکس مهیج و پویانمایی آرشیوی خواهد بود.

شبکه سه سیما هم در ساعت 15:30 فیلم های مطرحی از سینمای ایران و جهان از جمله «سرو زیر آب»، «سرخ پوست»، «ایران»، «فورد در برابر فراری»، «مسابقه بزرگ» و «سریع و خشن» را پخش می کند.

شبکه چهار سیما برای نوروز ۹۹، ۱۶ فیلم از آثار برتر سینمای ایران و جهان را در ژانرهای کمدی، خانوادگی، حادثه‌ای، علمی و تخیلی و ... به مخاطبان عرضه می‌کند. ساعت پخش فیلم ها ساعت 20:30 دقیقه هر شب است. «بر سر دروازه ابدیت»، «سکوت»، «جنگ جریان» و «دانکرک» از جمله فیلم های نوروزی شبکه چهار است.

شبکه پنج سیما برای نوروز ۹۹، 17 فیلم سینمایی از آثار برتر سینمای ایران و جهان را در ژانر‌های کمدی، خانوادگی، حادثه‌ای، علمی و تخیلی و ... برای مخاطبان خود تدارک دیده است که در ساعات 10 صبح و 13:30 دقیقه از آنتن این شبکه پخش می شود. فیلم های سینمایی ایرانی «پاستا ریونی»، «نبات»، «سوفی و دیوانه» و «اشیا از آنچه می بینید به شما نزدیکترند» و خارجی «مرد عنکبوتی»، «اکسل» و «آشوب در زندان»، فیلم سینمایی طنز «بازیگر قانون» و «ده دقیقه گذشت» از جمله فیلم های نوروزی شبکه پنج است.

شبکه نمایش هم با فیلم های متنوع در ساعات 23 و 1 بامداد مهمان مخاطبان خواهد بود. «گودزیلا: پادشاه هیولاها»، «مردان سیاه پوش: بین المللی»، «قصر رویایی»، «مرد دوگانه»، «بالن» و «میان ستاره ای» از جمله فیلم هایی هستند که در این ایام روی آنتن نمایش می رود. همچنین در ساعات 11 ، 13 ، 19 ، 21 ، فیلم هایی از سینمایی خانوادگی، شاخص سینمای جهان، دنباله دار و شاخص سینمای ایران پخش می شود.

شبکه افق هم از اول فروردین تا پایان تعطیلات نوروز در ساعت 15 فیلم های «مظنونین همیشگی»، «در جست و جوی خوشبختی»، «پچ آدامز»، «مردی بدون گذشته» و .. را به نمایش درمی آورد.

«مدرسه خرگوش ها نگهبانان تخم مرغ طلایی»، «هاچیپو»، «افسانه ربات ها»، «پسر کیهان نورد» و ... را کودکان عزیز می توانند در ایام نوروز از شبکه کودک تماشا کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
وظیفه آگاهی بخشی

وظیفه آگاهی بخشی

به نظر من باوجود برخی تلاش‌ها، در برنامه‌های تلویزیونی نوروز امسال تنوع وجود نداشت، درحالی‌که انتظار می‌رفت امسال که مردم در خانه‌ها هستند، فیلم‌های متنوعی از شبکه‌های مختلف برایشان به نمایش گذاشته شود؛ به همین دلیل تنها چیزی که خیلی طرفدار داشت، همین سریال «پایتخت» بود که آن هم مسیری زیگزاگی طی کرد.

باوری كه تغییر كرد

باوری كه تغییر كرد

موضوع این است وقتی راجع به ویروس صحبت می‌شود، راجع به اپیدمی صحبت می‌كنیم؛ یعنی راجع به مفهومی همزمان علمی و اجتماعی كه پیوست سیاسی در آن نمی‌گنجد.

بحران تصمیمات زودهنگام کرونایی

بحران تصمیمات زودهنگام کرونایی

اتخاذ تصمیمات متناقض در مدیریت بحران‌های اجتماعی یکی از اشتباهات حوزه مدیریت کلان است که در علم جامعه‌شناسی از آن به عنوان چندگانگی مدیریتی یاد می‌شود.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر