jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۱۲۴۶۳۴۹ ۱۳ بهمن ۱۳۹۸  |  ۲۰:۲۸

مدیر کل روابط عمومی رسانه ملی، مطلبی را درباره جریان‌سازی‌ انتخاباتی برخی از نمایندگان منتشر کرد.

امیدوارم برخی از جنجال‌سازی‌ها ارتباطی با تبلیغات انتخاباتی نداشته باشد +عکس

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، همزمان با داغ شدن تنور انتخابات و آغاز نخستین روزهای تبلیغات انتخاباتی نمایندگان آینده مجلس شورای اسلامی و جریان‌سازی‌های منفی و مثبت برخی از کاندیدای مجلس، محمدحسین رنجبران مدیرکل روابط عمومی رسانه ملی با انتشار مطلبی در حساب توییتری خود، ضمن ابراز امیدواری در برگزاری انتخاباتی سالم، به این جریان‌سازی انتخاباتی اشاره کرد و در یک رشته توئیت نوشت:

«پروردگارا رحمتی کن تا ایمان، نام و نان برایم نیاورد.
قوت‌م بخش تا نانم را و حتی نامم را برای ایمانم در خطر افکنم.
تا از آن‌ها باشم که پول دنیا را می‌گیرند و برای دین کار می‌کنند و نه آن‌ها که نان دین را می‌خورند و برای دنیا کار می‌کنند.»

وی همچنین در تویئتی دیگر نوشت:

«از صمیم دل امیدوارم برخی پرده‌دری‌ها و جنجال سازی‌ها که این روز‌ها می‌بینم و می‌شنوم ارتباطی با تبلیغات انتخاباتی برخی‌ها نداشته باشد.

اگر قرار است برای رسیدن به قدرت (یا هر هدف دیگر) از ابزار‌هایی استفاده کنیم که مخالفان را برای آن شماتت می‌کنیم پس چه فرقی‌ست میان ما و آن‌ها؟!»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
سرویس فرهنگی - یادداشت بیشتر
بهار می آید، کرونا می رود

بهار می آید، کرونا می رود

بهار در راه است، مثل هر سال همین موقع. زمستان می رود و بهار می آید. همین گزاره ساده و طبیعی که تکرار هر ساله طبیعت است به ما یادآوری می کند کرونا هم می‌رود و روزهای سلامت گذشته بازمی گردد.

عیدی پایتختی‌ها به مردم

عیدی پایتختی‌ها به مردم

آدم‌ها آرزوی زیادی دارند برای خود و دیگران. در شرایط فعلی جامعه ما و جامعه جهانی آرزوهای شخصی و آرزوهای گروهی در هم گره خورده اند.

عید یعنی حال خوب

عید یعنی حال خوب

از عید پارسال،از لحظه تحویل سال،از بهار نارنج که کنار هم بودیم کدام مان فکرش را می‌کردیم سالی اینقدر سخت و پر حادثه را تجربه کنیم؟ تقویم امسال را از فروردینش که ورق بزنید تا همین اسفند پر بوده از سختی و حادثه.

سرویس فرهنگی - گفتگو بیشتر