jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۴۴۵۶۴ ۲۱ دی ۱۳۹۸  |  ۰۸:۵۴

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی به رئیس‌جمهور آمریکا برای اعمال تحریم‌های جدید علیه ایران تبریک گفت.

ذوق‌زدگی نتانیاهو از تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان ، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی، به دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، برای اعمال تحریم‌های جدید علیه ایران پس از حمله به سفارت آمریکا در عراق تبریک گفت.

دیروز «استیون منوچین»، وزیر خزانه‌داری آمریکا، از اعمال تحریم‌های جدید علیه ایران خبر داد. او در نشست خبری مشترک خود با «مایک پمپئو»، وزیر خارجه آمریکا، گفت که رئیس جمهور این کشور دستور اعمال تحریم علیه چند تن از مقامات ایران را صادر کرده است.

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا، هم در بیانیه‌ای درباره تحریم‌های ضدایرانی که ساعاتی پیش از سوی وزارت خزانه‌داری این کشور اعلام شد به تکرار ادعا‌های بی‌اساس خود علیه ایران پرداخت.

در این بیانیه ادعا شده است: من با صدور یک فرمان اجرایی اجازه اعمال تحریم‌ها علیه افراد یا موسسات دخیل در بخش‌های عمران، ساخت و تولید، نساجی و معدن ایران را صادر کرده‌ام. ایران نظامیان و غیرنظامیان ما و همین‌طور شهروندان و منافع متحدان و شرکای ما را تهدید کرده است و من ایران را با محروم کردن از درآمد‌هایی که ممکن است صرف گسترش نفوذ مخرب این کشور در منطقه شوند بابت حمله به پرسنل و منافع آمریکا پاسخگو کرده‌ام.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
سرویس بین الملل - یادداشت بیشتر
ویروس کرونا و اتحادیه اروپا

ویروس کرونا و اتحادیه اروپا

شاید بزرگترین چالشی که کشورهای اروپایی همیشه پس از جنگ جهانی دوم انتظارش را داشتند مشکلات امنیتی، سیاسی و نهایتا اقتصادی-اجتماعی بود.

سرویس بین الملل - پیشنهاد سردبیر بیشتر