jamejamonline
فرهنگی دفاع مقدس کد خبر: ۱۲۳۴۸۴۶ ۰۶ آبان ۱۳۹۸  |  ۱۱:۲۶

مراسم استقبال از پیکرهای طیبه ۷۰ شهید دوران دفاع مقدس بنا به درخواست وزارت دفاع عراق تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاد.

ورود پیکرهای ۷۰ شهید به کشور به تعویق افتاد

به گزارش جام جم آنلاین از تسنیم، مراسم استقبال از پیکرهای طیبه 70 شهید دوران دفاع مقدس که قرار بود صبح امروز، دوشنبه 6 آبان ماه 98 در مرز شلمچه برگزار شود و پیکرهای مطهر از عراق به کشور وارد شوند، بنا به درخواست وزارت دفاع عراق تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاد.

سردار سید محمد باقرزاده، فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: به دلیل شرایط خاصی که این روزها در کشور عراق حاکم است و با توجه به شرارت‌هایی که ایادی آمریکا و اسرائیل در منطقه و در کشور عراق به وجود آوردند، بنا به درخواست وزارت دفاع عراق و نماینده وزارت در امور مفقودین، عملیات انتقال پیکرهای شهدا به کشور عزیزمان تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
سرویس فرهنگی - یادداشت بیشتر
بهار می آید، کرونا می رود

بهار می آید، کرونا می رود

بهار در راه است، مثل هر سال همین موقع. زمستان می رود و بهار می آید. همین گزاره ساده و طبیعی که تکرار هر ساله طبیعت است به ما یادآوری می کند کرونا هم می‌رود و روزهای سلامت گذشته بازمی گردد.

عیدی پایتختی‌ها به مردم

عیدی پایتختی‌ها به مردم

آدم‌ها آرزوی زیادی دارند برای خود و دیگران. در شرایط فعلی جامعه ما و جامعه جهانی آرزوهای شخصی و آرزوهای گروهی در هم گره خورده اند.

عید یعنی حال خوب

عید یعنی حال خوب

از عید پارسال،از لحظه تحویل سال،از بهار نارنج که کنار هم بودیم کدام مان فکرش را می‌کردیم سالی اینقدر سخت و پر حادثه را تجربه کنیم؟ تقویم امسال را از فروردینش که ورق بزنید تا همین اسفند پر بوده از سختی و حادثه.

سرویس فرهنگی - گفتگو بیشتر