jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۲۰۸۸۵ ۱۱ مرداد ۱۳۹۸  |  ۱۳:۳۸

توسط پلیس متروی تهران صورت گرفت؛

دستگیری فردی که یک کیلو تریاک داشت

فردی که قصد داشت با مترو یک کیلو گرم تریاک را به مقصدی نامعلوم ببرد در ادعایی عجیب مدعی شد مواد کشف شده از او، فقط برای مصرف شخصی اش است.

دستگیری فردی که یک کیلو تریاک داشت

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، سرهنگ علی راقی، رئیس پلیس متروی تهران در تشریح این خبر بیان داشت: ساعت ۱۰:۱۰ صبح روز گذشته بود که ماموران انتظامی مستقر در ایستگاه صادقیه به فردی که حامل دو عدد پلاستیک حاوی موارد مشکوک و یک دستگاه دوچرخه بچگانه بود مشکوک شدند و با بازرسی این فرد متوجه شدند او مقدار سه گرم شیره تریاک به همراه خود دارد.

وی ادامه داد: از این فرد بازجویی به عمل آمد که پذیرفت شیره تریاک برای خودش است و در ادامه وقتی از وسایل همراه اش سوال شد گفت این وسایل چیز خاصی نیست و تنها دو پاکت آبمیوه یخ زده می باشد.

سرهنگ راقی افزود: با توجه به مشکوک بودن اوضاع این فرد ماموران او را به دفتر پلیس مستقر در ایستگاه راهنمایی کردند که بعد از باز کردن دو پاکت آبمیوه مورد ادعای مظنون مشخص شد داخل آنها مقادیری مواد مخدر از نوع تریاک جاساز شده است.

این مقام انتظامی توضیح داد: با بررسی های دقیق مشخص شد حدودا یک کیلوگرم تریاک داخل این پاکت های آبمیوه به صورت حرفه ای جاساز شده است و وقتی از این فرد بازجویی به عمل آمد این بار او ادعا کرد در یکی از استان های جنوبی کار می کند و مواد کشف شده را نیز برای مصارف شخصی خود آورده است.

به دلیل اینکه به نظر می رسد این فرد فروشنده مواد مخدر است، تحقیقات تکمیلی در زمینه موادمخدر کشف شده و محل تهیه و توزیع این مواد در دستور کار پلیس قرار گرفته و همچنین پرونده ای در این زمینه تشکیل و به همراه متهم برای تعیین تکلیف به دادسرای مربوطه ارجاع شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: