jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۱۶۷۷۱ ۱۹ تير ۱۳۹۸  |  ۱۷:۱۷

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب در تازه ترین نشست خبری خود صبح امروز از دستگیری پنج نفر از سوداگران مرگ و کشف نزدیک به سیصد کیلو انواع مواد مخدر از آنها خبر داد.

دستگیری سوداگران مرگ در تهران

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، سرهنگ محمد بخشنده در تشریح این خبر اظهار کرد: مواد مخدر مکشوفه شامل یک بار ۱۱۶ کیلویی تریاک، یک بار ۴۸ کیلویی حشیش و یک بار ۱۳۱ کیلویی تریاک مجموعاً به میزان ۲۹۶ کیلو مواد مخدر از یک باند سابقه دار به سرکردگی وزیرخان بوده است.

وی در تشریح این خبر اعلام کرد این باند قاچاقچی مواد مخدر که مدتی در تور اطلاعاتی ماموران پایگاه دهم پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب قرار داشتند در جدیدترین اقدام خود قصد داشتند مقادیری مواد را از توسط دو خودرو سواری از مقصد کرمان به تهران وارد نمایند که در نهایت در نزدیکی های تهران تصمیم گرفتند بار خود را به یکی از مخفیگاه های خود در آدرس کهریزک دپو و از آنجا بصورت خردتر به پایتخت منتقل نمایند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت ادامه داد: با توجه به رصد لحظه به لحظه خلافکاران توسط پلیس هوشیار مبارزه با مواد مخدر تهران، سوداگران بی خبر از محیط خود، محاصره شده و راه هرگونه فرار بر آنان بسته شد لذا پس از اتمام محاصره و اقدامات تامینی لازم، آخرین هماهنگی های لازم بویژه در رابطه با اخذ دستور قضایی به عمل آمد و مامورین جان برکف پلیس همچون صاعقه بر سر خلافکاران فرود آمده و با رعایت موازین قانونی همگی این افراد را دستگیر نمودند.

سرهنگ بخشنده گفت: با دستگیری افراد و جستجوی خانگی مقادیر پیش گفته مواد مخدر در جاسازهای خودرویی کشف و به همراه متهمین تحویل مراجع قضایی گردید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: