jamejamsima
سیما رادیو کد خبر: ۱۲۱۶۵۷۷ ۱۸ تير ۱۳۹۸  |  ۱۸:۰۶

برنامه بحث روز این هفته گروه سیاسی رادیو ایران با حضور رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس موضوع آغاز گام دوم کاهش تعهدات برجامی را بررسی می کند.

گام دوم کاهش تعهدات برجامی موضوع بحث روز

به گزارش جام جم آنلاین از رادیو ایران، با پایان مهلت ۶۰ روزه ایران به کشورهای اروپایی و عدم اجرای تعهدات آنان در برجام، سرانجام در شانزدهم تیر ماه سال جاری ایران با برداشتن سقف قلعه سازی ۳.۶۷ درصد گام دوم کاهش تعهدات برجامی خود را آغاز کرد.

همین موضوع بهانه ای شد تا برنامه این هفته بحث روز گروه سیاسی رادیو ایران با حضور حجت الاسلام و المسلمین مجتبی ذوالنور؛ نماینده مردم قم رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به بررسی ابعاد مختلف این رخ داد و واکنشهای زیاده خواهانه طرفهای غربی برجام بپردازد.

بهترین برنامه بحث روز در نیمه نخست سال چهارشنبه هر هفته از ساعت ۱۱:۵۵ تا ۱۲ و ۳۵ دقیقه تقدیم حضور مخاطبان رادیو ایران می گردد.

مخاطبان این برنامه می‌توانند با شماره پیامک ۹۰۰ ۳۰۰۰۰ نظرات خود را با دست اندرکاران این برنامه در میان بگذارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
ویروس کرونا و اتحادیه اروپا

ویروس کرونا و اتحادیه اروپا

شاید بزرگترین چالشی که کشورهای اروپایی همیشه پس از جنگ جهانی دوم انتظارش را داشتند مشکلات امنیتی، سیاسی و نهایتا اقتصادی-اجتماعی بود.

سخت است ولی ...

سخت است ولی ...

روزهای سختی است.همه در حال مبارزه اند و تلاش می کنند تا سلامتی خود و اطرافیانشان را حفظ کنند. همه می‌خواهند زندگی آرام تر و آسیب های کمتری را برای خود و دیگران ایجاد کنند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر