jamejamnavanama
نوانما برگزیده ها کد خبر: ۱۲۱۶۳۱۱ ۱۷ تير ۱۳۹۸  |  ۱۷:۲۹

آخرین قسمت از دور دوم برنامه تلویزیونی «عصرجدید» با حضور شرکت کنندگان متفاوت به روی آنتن شبکه سه سیما رفت.

اجرای خطرناک شرکت کنندگان «عصر جدید» که داوران را حیرت زده کرد + فیلم

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، پانزدهمین و آخرین قسمت از دور دوم این برنامه تلویزیونی روی آنتن رفت. در این قسمت از برنامه پای سهراب سپهری با سروده‌هایش، خسرو شکیبایی با صدا و اجرای همیشگی‌اش و تداعی ابر و باران و آب و خاک به صحنه مسابقه استعدادیابی باز شد.

علیخانی در بخش ابتدایی برنامه گفت: امشب آخرین قسمت از مرحله دوم «عصر جدید» را تقدیم شما می‌کنیم، برنامه‌ای که ۱۵ شرکت کننده به انتخاب شما بینندگان به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کردند.

برنامه باحضور شرکت کنندگان واولین گروه به نام شوک آغاز شد. گروهی که نخستین اجرای برنامه پانزدهم از دور دوم این برنامه را برعهده داشتند. این گروه نمایشی مفهومی و هنرمندانه داشتند آن‌ها با به‌کارگیری فناوری و یادی از سهراب سپهری و خسرو شکیبایی شاعر و بازیگر نوستالوژیک اجرا خود را انجام دادند.

همچنین گروه سربازان وطن؛ دومین اجرای برنامه را به روی صحنه بردند. این گروه همانند مرحله مقدماتی بسیار هیجان انگیز اجرا خود را انجام دادند، و توانستند با به نمایش چرخش‌های متوالی خود در هوا، ضربدر‌های داوران سفید کنند.

سومین اجرای برنامه پانزدهم از دور دوم عصرجدید توسط رحمان تک‌دهقان در رشته خوانندگی انجام شد.

تک دهقان قطعه «ابر می‌بارد» از همایون شجریان را اجرا کرد، اما آنگونه که باید مورد تحسین قرار نگرفت و با سه رای مثبت همراه شد.

اما آخرین اجرا قسمت دور دوم برنامه «عصر جدید» توسط گروه کارونیا روی صحنه رفت. نمایشی ریتمیک و هماهنگ از ۴ جوان پرانرژی خوزستانی که در پی پیوند حرکات فرم و پیام بودند، اما فقط دو رای مثبت دریافت کردند.

در فصل دوم از این برنامه داوران در هر قسمت دو اجرا برگزیده را انتخاب کردند، اما در نهایت انتخاب اصلی را به عهده مخاطبان گذاشتند تا بینندگان فینالیست نهایی هر قسمت را انتخاب کنند.

در قسمت پانزدهم گروه داوری گروه‌های شوک و سربازان وطن را به عنوان برگزیده انتخاب کردند و حالاباید منتظر نظر نهایی مردم بمانیم.

گفتنی است؛ دور دوم برنامه تلویزیونی «عصر جدید» روز‌های یکشنبه و دوشنبه پخش می‌شود. این برنامه با رویکرد استعدادیابی در زمینه‌های هنری، ورزشی و سرگرمی تولید می‌شود. این مسابقه تلویزیونی با اجرای احسان علیخانی و داوری رویا نونهالی، آریا عظیمی نژاد، بشیر حسینی و امین حیایی پیش می‌رود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: