jamejamsima
سیما رادیو کد خبر: ۱۱۹۷۱۵۴ ۲۲ اسفند ۱۳۹۷  |  ۰۷:۳۸

هم زمان با انتصاب رئیس جدید قوه‌‌ قضاییه از سوی مقام معظم رهبری این هفته برنامه بحث روز گروه سیاسی رادیو ایران با موضوع بررسی چگونگی تحول در این قوه و انتظارات و مطالبات عمومی از رئیس این قوه در گام دوم انقلاب اسلامی به روی آنتن می رود.

امتداد حمایت از مظلومان مبارزه با فساد و رانت

به گزارش جام جم آنلاین از شبکه رادیویی ایران، با انتصاب رییس جدید دستگاه ها قضابحث ها و تحلیل ها در مورد اولویت های دوره جدید داغه؛ از بازنگری در فعالیت بازوهای نظارتی تا نحوه مواجه با مفاسد دانه درشت یا حتی مشکلات قدیمی تر مثل اطاله دادرسی؛ از ماموریت هشت گانه رهبری تا انتظارات و مطالبات مردمی اما مهمترین رویکردهای دستگاه قضا در دوره جدید مدیریتی چه باید باشد؟

در آخرین برنامه بحث روز گروه سیاسی رادیو ایران در سال 97؛ میزبان ، دکتر محمدعلی اسفنانی؛ مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران و دادیار دیوان عالی کشور و نیز دکتر سید اکبر حسینی امامی؛ کارشناس حقوقی هستیم تا این موضوع را به بحث بگذاریم.

مخاطبان محترم می توانند نظرات و پیشنهادات و سوال های خود را در اینباره از طریق شماره تلفن های 22040086 – 22050009 و همچنین شماره پیامگیر 30000900 با این برنامه در میان بگذارند.

برنامه بحث روز گروه سیاسی رادیو ایران به تهیه کنندگی جهانگیر پیری و اجرای دکتر محمد رضا قربانی روز های چهارشنبه ساعت 12:40 تا 13:20 از رادیو ایران موج اف ام ردیف 90 مگاهرتز از این شبکه رادیویی پخش می گردد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
وظیفه آگاهی بخشی

وظیفه آگاهی بخشی

به نظر من باوجود برخی تلاش‌ها، در برنامه‌های تلویزیونی نوروز امسال تنوع وجود نداشت، درحالی‌که انتظار می‌رفت امسال که مردم در خانه‌ها هستند، فیلم‌های متنوعی از شبکه‌های مختلف برایشان به نمایش گذاشته شود؛ به همین دلیل تنها چیزی که خیلی طرفدار داشت، همین سریال «پایتخت» بود که آن هم مسیری زیگزاگی طی کرد.

باوری كه تغییر كرد

باوری كه تغییر كرد

موضوع این است وقتی راجع به ویروس صحبت می‌شود، راجع به اپیدمی صحبت می‌كنیم؛ یعنی راجع به مفهومی همزمان علمی و اجتماعی كه پیوست سیاسی در آن نمی‌گنجد.

بحران تصمیمات زودهنگام کرونایی

بحران تصمیمات زودهنگام کرونایی

اتخاذ تصمیمات متناقض در مدیریت بحران‌های اجتماعی یکی از اشتباهات حوزه مدیریت کلان است که در علم جامعه‌شناسی از آن به عنوان چندگانگی مدیریتی یاد می‌شود.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر