jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۱۹۲۱۱۷ ۲۶ بهمن ۱۳۹۷  |  ۱۹:۲۰

رئیس پلیس تهران بزرگ خبر داد

پاکسازی محلات شوش، مولوی و هرندی

رئیس پلیس تهران بزرگ با اشاره به گذشت ۲۰ روز از اجرای طرح پاکسازی محلات شوش، مولوی و هرندی از دستگیری ۴ هزار معتاد پرخطر از زمان اجرای طرح تاکنون خبرداد.

پاکسازی محلات شوش، مولوی و هرندی

به گزارش جام جم آنلاین از میزان، سردار حسین رحیمی با اشاره به گذشت ۲۰ روز از اجرای طرح پاکسازی محلات شوش، مولوی و هرندی، اظهارداشت: طی این مدت، ۲۱ قاچاقچی و ۷۹۳ خرده فروش مواد افیونی در محدوده شوش، مولوی و هرندی دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه‌های آن‌ها بیش از ۲۲۰ کیلوگرم انواع مخدر کشف شده است.

وی به جمع آوری ۴ هزار و ۹۰ معتاد پرخطر، ۱۳۱ معتاد متجاهر زن و ۶۰۵ کارتن خواب از سطح معابر شهری این مناطق اشاره و بیان کرد: افراد دستگیر شده پس از پالایش و غربالگری تحویل مراکز بازپروری شدند.

رئیس پلیس پایتخت ادامه داد: از زمان اجرای این طرح تاکنون، ۸۷ بار منزل پلاک قرمز به همراه ۶۳۵ اتاق متعلق به مواد فروشان در مناطق شوش، مولوی و به ویژه منطقه هرندی پلمپ شده است.

این مقام ارشد انتظامی به تعامل و همکاری صمیمانه دادسرای ناحیه ۲۰ تهران به ویژه سرپرست محترم این دادسرا جناب آقای ابوالحسنی وجود دارد. با پلیس مبارزه با مواد مخدر اشاره و خاطرنشان کرد: طی این مدت، ۱۷ مسجد مستقر در این مناطق اقدامات فرهنگی خود را در راستای سالم سازی مناطق مزبور آغاز کرده اند.

سردار رحیمی اعلام کرد: برخورد قاطع با معتادان متجاهر و دستگیری خرده فروشان مواد مخدر این مناطق و نیز توجه به اماکن و کانون‌های تخلف نظیر منازل جرم خیز و پاتوق‌های خانگی، کماکان در دستور کار پلیس پایتخت قرار دارد.

رئیس پلیس پایتخت در خاتمه تصریح کرد: مناطق شوش، مولوی و هرندی دیگر مکان امنی برای معتادان، سوداگران و فروشندگان مواد مخدر نخواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
سرویس جامعه - یادداشت بیشتر
بحران تصمیمات زودهنگام کرونایی

بحران تصمیمات زودهنگام کرونایی

اتخاذ تصمیمات متناقض در مدیریت بحران‌های اجتماعی یکی از اشتباهات حوزه مدیریت کلان است که در علم جامعه‌شناسی از آن به عنوان چندگانگی مدیریتی یاد می‌شود.

سرویس جامعه - گفتگو بیشتر
سرویس جامعه - پیشنهاد سردبیر بیشتر