jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۱۷۴۲۹۶ ۱۲ آبان ۱۳۹۷  |  ۱۷:۰۰

مرجع تقلید شیعیان با تأکید بر اینکه دیگر نباید فردی زمزمه مذاکره با آمریکا را مطرح کند، گفت: اعتماد دوباره به آمریکا خیانت به ملت بزرگ ایران است.

آیت‌الله نوری‌همدانی: دیگر نباید فردی زمزمه مذاکره با آمریکا را مطرح کند

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تسنیم، آیت‌الله حسین نوری‌همدانی ظهر امروز در دیدار جمعی از طلاب که در دفتر این مرجع تقلید برگزار شد، اظهار داشت: با تکیه‌بر توان داخلی می‌توان از بسیاری از مشکلات عبور کرد.

وی با اشاره به سالروز 13 آبان و بازگشت تحریم‌های برجام توسط آمریکا افزود: دولت ایالات‌متحده با بازگرداندن تحریم‌ها دشمنی و خباثت خود را با مردم ملت ایران یک‌بار دیگر ثابت کردند.

مرجع تقلید شیعیان گفت: ملت ایران با تکیه‌بر قدرت و توان داخلی سربلند از تحریم‌های آمریکا بیرون خواهد آمد، ملت بزرگ ایران با صبر مثال‌زدنی و ایمان و اعتقاد به خداوند متعال تحریم‌های جدید آمریکا را با موفقیت پشت سر خواهد گذاشت.

آیت‌الله نوری همدانی با بی‌فایده دانستن امید به مذاکره با آمریکا گفت: با اثبات مجدد بدعهدی و دشمنی آمریکا با ملت ایران دیگر نباید فردی زمزمه مذاکره با آمریکا را نیز مطرح کند، چه این‌که قبل از برجام بسیاری به مذاکره و رابطه با آمریکا دل‌خوش شده بودند، در شرایط فعلی باید با انسجام و وحدت کلمه به‌صورت شبانه‌روزی در مسیر خنثی‌سازی تحریم‌ها و برون‌رفت از مسائل و مشکلات حرکت کنیم.

استاد برجسته حوزه علمیه خاطرنشان کرد: اعتماد دوباره به آمریکا خیانت به مردم و ملت بزرگ ایران است، تلاش و همت مسئولان در شرایط فعلی باید صرف خدمت به مردم شود، اعتماد به آمریکا و مذاکره با ایالات‌متحده همواره خسارت‌های زیادی را به کشور تحمیل کرده است.

وی با انتقاد از وضعیت گرانی و عدم ثبات در بازار بیان کرد: با مفسدان اقتصادی در هر سطحی باید برخورد شود، در شرایط حساس کنونی باید نظارت بر بازار و ثبات قیمت‌ها به جدیت بیشتری دنبال شود.

مرجع تقلید شیعیان ادامه داد: مسئله بسیار مهمی که باید مورد توجه همگان قرار گیرد توجه و پایبندی به اصل شایسته‌سالاری و تخصص در انتصاب به جایگاه‌ها و پست‌های مختلف دولتی و حکومتی است که در این صورت اعتماد مردم نسبت به‌نظام افزایش پیداکرده و مسئولان متعهد نیز تلاش ویژه‌ای در مسیر حل مشکلات جامعه خواهند کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
سرویس سیاسی - یادداشت بیشتر
تفاوت ما با آنها

تفاوت ما با آنها

آنها همین چند وقت کتابشان را در جهان به بیست زبان پخش کردند و چند میلیون از روی آن چاپ کردند که در عصر «انسان خداگونه» هستیم و هوش مصنوعی و دیگر فناوری‌ها چنان کرده که «انسان، مهار خلقت را به دست گرفته است.»

سرویس سیاسی - گفتگو بیشتر
سرویس سیاسی - پیشنهاد سردبیر بیشتر
سرویس سیاسی - پیشخوان بیشتر