jamejamonline
سیاسی مجلس کد خبر: ۱۱۷۲۹۴۴ ۰۵ آبان ۱۳۹۷  |  ۱۳:۳۲

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:

اعلام تحریم‌های جدید برای ایران‌ هراسی است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه ایرانیان زخم خورده طالبان هستند، گفت: اعلام تحریم های جدید علیه کشورمان صرفا در راستای ایران‌ هراسی است.

اعلام تحریم‌های جدید برای ایران‌ هراسی است

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، علاءالدین بروجردی با اشاره به تحریم آمریکا علیه دو ایرانی به بهانه واهی حمایت از طالبان، اظهار داشت: باید یادآور شد ایرانیان زخم‌خورده طالبان هستند و حافظه تاریخی دنیا هیچگاه فراموش نمی کند که دیپلمات های ایرانی در مزار شریف به دست گروهک تروریستی طالبان شهید شدند.

وی با اشاره به اینکه طالبان اقدامات تروریستی مختلفی انجام داده که همواره از سوی ایران محکوم شده است، افزود: در واقع به وضوح روشن است که ایالات متحده در پی بهانه‌جویی علیه کشورمان هستند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با بیان اینکه تحریم بخش های مختلف مرتبط با ایران به بهانه حمایت از تروریست ها صرفا در راستای ایران‌هراسی است، ادامه داد: این در حالی است که پس از این اقدام ایالات متحده، سعودی ها و بحرین نیز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سردار سلیمانی را در لیست تروریستی خودشان قرار دادند که بیانگر نقشه از پیش تعیین شده است.

بروجردی با بیان اینکه تحریم مذکور در پی تحریم های ۱۳ آبان است، اظهار کرد: در واقع ترامپ و دولتمردان آمریکایی به خوبی می دانند که تحریم های یکجانبه آنها در حوزه نفتی و بانکی به نتیجه نمی رسد؛ از این رو، برای اینکه افکار عمومی دنیا را منحرف کنند دست به اقدام مذکور زده اند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: بنابراین می توان اذعان کرد که امروزه سیاستمداران آمریکایی بیش از گذشته مستاصل هستند و در واقع حوزه سیاست خارجی آنها با شکست های پی در پی مواجه می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
سرویس سیاسی - یادداشت بیشتر
تفاوت ما با آنها

تفاوت ما با آنها

آنها همین چند وقت کتابشان را در جهان به بیست زبان پخش کردند و چند میلیون از روی آن چاپ کردند که در عصر «انسان خداگونه» هستیم و هوش مصنوعی و دیگر فناوری‌ها چنان کرده که «انسان، مهار خلقت را به دست گرفته است.»

سرویس سیاسی - گفتگو بیشتر
سرویس سیاسی - پیشنهاد سردبیر بیشتر
سرویس سیاسی - پیشخوان بیشتر