jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۱۱۶۵۹۶۰ ۰۲ مهر ۱۳۹۷  |  ۱۳:۴۵

امروز با تماشای برنامه ضربان و حال خوب شبکه سلامت، درخصوص بیماری های چشم و آلزایمر جدیدترین اطلاعات پزشکی را دریافت کنید.

«ضربان و حال خوب» را ببینید

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی شبکه سلامت، مجموعه برنامه ترکیبی «ضربان» که با هدف ارتقای آگاهی و دانش پزشکی مردم روی آنتن می رود، امروز ساعت 16 مبحث بیماریهای چشم را پیش روی مخاطبان تحلیل و بررسی می کند.

در این برنامه دکتر محمود جباروند، متخصص چشم و فوق تخصص قرنیه بیماری آب مروارید را به طور خاص کالبد شکافی می کند و درباره آن اطلاعات ویژه ای به مخاطبان ارائه می کند. این برنامه با اجرای بابک حسن زاده هر روز ساعت 16 تماشایی است.

همچنین با توجه به فرارسیدن هفته جهانی پیشگیری از آلزایمر مخاطبان می توانند با تماشای برنامه «حال خوب» راهکارهایی برای پیشگیری از آلزایمر دریافت نمایند. حال خوب برای پرداختن به این مهم میزبان دکتر سعید قزوینیان، متخصص مغز و اعصاب است.

یادآور می شود برنامه «حال خوب» با اجرا و تهیه کنندگی میلاد اسلام از یکشنبه تا پنجشنبه ساعت 21 به صورت زنده روی آنتن می رود و مخاطبان می توانند برگزیده این برنامه را شنبه ها در همین ساعت بیننده باشند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
سرویس فرهنگی - یادداشت بیشتر
بهار می آید، کرونا می رود

بهار می آید، کرونا می رود

بهار در راه است، مثل هر سال همین موقع. زمستان می رود و بهار می آید. همین گزاره ساده و طبیعی که تکرار هر ساله طبیعت است به ما یادآوری می کند کرونا هم می‌رود و روزهای سلامت گذشته بازمی گردد.

عیدی پایتختی‌ها به مردم

عیدی پایتختی‌ها به مردم

آدم‌ها آرزوی زیادی دارند برای خود و دیگران. در شرایط فعلی جامعه ما و جامعه جهانی آرزوهای شخصی و آرزوهای گروهی در هم گره خورده اند.

عید یعنی حال خوب

عید یعنی حال خوب

از عید پارسال،از لحظه تحویل سال،از بهار نارنج که کنار هم بودیم کدام مان فکرش را می‌کردیم سالی اینقدر سخت و پر حادثه را تجربه کنیم؟ تقویم امسال را از فروردینش که ورق بزنید تا همین اسفند پر بوده از سختی و حادثه.

سرویس فرهنگی - گفتگو بیشتر