jamejamsima
سیما رادیو کد خبر: ۱۰۹۴۸۱۱ ۲۷ آبان ۱۳۹۶  |  ۰۹:۲۳

رادیو ایران در سالروز شهادت امام رضا (ع) با به نمایش گذاشتن گوشه هایی از عظمت افرادی که به لحاظ علمی و یا عملی و یا تقوی و معرفت؛ در حرم آنحضرت مدفون شده اند ، عظمت آن حضرت را یادآور می شود.

روایت افراد مدفون در حرم امام رضا (ع)

به گزارش جام جم آنلاین از شبکه رادیویی ایران، گروه اندیشه این شبکه رادیویی با ویژه برنامه « نور هشتم » به واژه محبت واژه محبت موضوع مشترک روایات می پردازد و با توجه به اینکه امام رضا (ع) ملقب به امام رئوف می باشد به همین بهانه موضوع برنامه درباره فرهنگ محبت و جایگاه محبت در نزدیک کردن دلها و تعمیق روابط است و اینکه اصل دین محبت است.چگونگی رسیدن به این محبت و کاربردی کردن محبت در زندگی از دیگر موضوعات برنامه است.

ضمن اینکه در این برنامه سعی خواهد شد بر اساس برنامه ریزی مشخص و با استفاده از متن، موسیقی، مداحی و روضه متناسب با این روز نگاهی ویژه به روز شهادت امام رضا (ع) نیز داشته باشیم و همچنین با حضور کارشناسان حجت الاسلام عالی و حجت الاسلام قرائتی و آیتم های متنوع و نیز پوشش عزاداری مردم در مشهد مقدس و شیراز و قم سعی در اطلاع رسانی حال و هوای این روز خواهد شد.

«نور هشتم» بیست و هفتم و بیست و هشتم آبان ماه به مدت 40 دقیقه با تهیه کنندگی زهره سربازی، گزارشگری تینا میرکریمی، گویندگی حامد نجم الهدی، نویسندگی معصومه پاکروان و آیتم سازی متین السادات فیروزی و زهرا قائدی از رادیو ایران پخش می شود

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
ویروس کرونا و اتحادیه اروپا

ویروس کرونا و اتحادیه اروپا

شاید بزرگترین چالشی که کشورهای اروپایی همیشه پس از جنگ جهانی دوم انتظارش را داشتند مشکلات امنیتی، سیاسی و نهایتا اقتصادی-اجتماعی بود.

سخت است ولی ...

سخت است ولی ...

روزهای سختی است.همه در حال مبارزه اند و تلاش می کنند تا سلامتی خود و اطرافیانشان را حفظ کنند. همه می‌خواهند زندگی آرام تر و آسیب های کمتری را برای خود و دیگران ایجاد کنند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر