jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۱۰۷۴۰۵۹ ۲۶ شهريور ۱۳۹۶  |  ۲۱:۱۵

معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد

حذف شرط ضامن برای فروش اقساطی مسکن مهر

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید ایران از توافق با شهرداری برای اتصال مترو پردیس به خط ۴ (سرخه حصار) خبر داد و گفت: بانک مسکن شرط ضامن را برای فروش اقساطی واحدهای مسکن مهر حذف کرد.

حذف شرط ضامن برای فروش اقساطی مسکن مهر

به گزارش جام جم آنلاین از تسنیم، حبیب‌الله طاهرخانی با اشاره به این‌که ساخت مترو پردیس جزو اولویت‌های کاری شرکت عمران شهرهای جدید ایران است، اظهار کرد: توافقات لازم با شهرداری تهران از جهت اتصال به خط 4 مترو کلانشهر تهران در منطقه سرخه‌ حصار صورت گرفته و امیدواریم با حمایت نمایندگان مجلس بتوانیم ردیف اعتباری این پروژه را فعال کرده و از سال آینده مقدمات اقدامات اجرایی آن را آغاز کنیم.

وی ادامه داد: این مسئله از اولویت‌های اصلی برای پردیس بوده و هم‌اکنون مطالعات و امور مربوط به مسیریابی آن انجام گرفته است.

معاون وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد:‌ برآورد کار مترو پردیس کاملا مشخص شده و امیدواریم بتوانیم این پروژه را به سرانجام برسانیم.

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید ایران با بیان این‌که تا پایان سال 10 باب مدرسه در پردیس به بهره‌برداری می‌رسد، افزود: بانک مسکن همراهی همه جانبه‌ای با مجموعه وزارت راه و شهرسازی به ویژه شهرهای جدید داشته و هیچگاه باعث ایجاد خلل و توقفی در این امر نشده است، خوشبختانه آخرین کمک این بانک به فرآیند واگذاری واحدهای مسکن مهر حذف ضامن در زمان فروش اقساطی بود که بدون شک نشان از همکاری بالای این مرکز با شهرهای جدید دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
سرویس اقتصادی - یادداشت بیشتر
سرویس اقتصادی - گفتگو بیشتر