jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۷۱۴۱۷ ۱۹ شهريور ۱۳۹۶  |  ۱۱:۰۳

خبرورزشی نوشت؛ کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی مصاحبه جالبی با روزنامه دسپورتو پرتغال داشته است.

روایت باورنکردنی کی‌روش از رئال مادرید/روز بازی مشروبات الکلی می‌خوردند!

به گزارش جام جم آنلاین ، رئال، منچستر، رونالدو؛ چه از نوع برزیلی اش چه از نوع پرتغالی اش، بکهام، زیدان، روبرتو کارلوس، رائول و هزاران سوژه ناب دیگر. اینها چیزها و آدم هایی هستند که کی روش درباره شان حرف می زند. او از دنیایی می آید که این ادم ها حضور داشته اند. کی روش در تازه ترین گفت و گوی خود با روزنامه دسپورتیو چیزهایی جالبی در این باره می گوید و خلاصه ای از حرف هایش را در زیر می خوانید؛
*در تهران 17 روزنامه ورزشی وجود دارد. بنابراین تاثیر رسانه ها در حضور من در ایران بسیار زیاد است.
* ایران دارای مناطق بیابانی زیادی است ولی کشور گل هاست. ایرانی ها معمولا انگلیسی نمی توانند حرف بزنند ولی من شما را دوست دارم و یا من از شما قدردانی می کنم را من عاشقتم ترجمه می کنند! در حال حاضر یک حس عاطفی بین ماست. در ایران مردان گل می دهند. خیلی از مردم هستند که به هم گل می دهند. هیچ خانه ای نیست که گل در آن نباشد. در همه جا گل فروشی می بینی. گل ها بخشی از زندگی روزمره همه هستند.
*من همیشه گل ها را دوست داشتم. حالا هم هر روز علاقه ام به گل ها بیشتر می شود. همانطور که می دانید در ایران با بوسه به هم تبریک می گویند بنابراین گاهی مردان به من می گویند عاشقم هستند و من را می بوسند و حتی صورتم کمی تر می شود! (خنده) من در یک ساختمان با همسایگانم زندگی می کنم. اغلب ساعت سه یا چهار صبح بعد از بازی ها به خانه می رسم و حیاطی را می بینم که پر از گل است.
*من از زندگی در ایران خوشحال هستم.
*الجزایر آفریقای جنوبی قطر و... به من پیشنهاد دادند و برای من جذاب و تحریک کننده بودند. ولی ما در فوتبال اغلب وقت ها این ما نیستیم که تصمیم می گیریم.
*بعد از جام جهانی روسیه به ساحل می روم و ماهگیری می کنم. این تمام برنامه ام است!
*تا به امروز به خاطر فوتبال خانواده ام را مجبور کردم که از من پیروی کنند. کاری که باید بعد از جام جهانی انجام دهم این است که خیلی جدی تر کنار خانواده ام باشم. باید یک تصمیم بگیرم. فوتبال و خانواده با هم سازگار نیستند.
*من نتایج منچستر یونایتد را دنبال می کنم. دوست دارم باشگاههایی مثل رئال و بنفیکا برنده شوند. اما تنها باشگاهی که رادیکال من است و به آن تعصب زیادی دارم منچستر یونایتد است.
*یکی از داستان های جذاب من از بکهام و روبرتو کارلوس بود. ما گاهی وقت ها بعد از بازی سر یک میز غذا می خوردیم و چند ساعت حرف می زدیم. هر کدام هم اهل یک کشور بودیم.
*من وقتی رسیدیم که رئال در سوپر کاپ بازی داشت و آبجو و شراب را روی میز بازیکنان دیدم. خیلی ناراحت شدم. به دکتر تیم گفتم این منطقی نیست روز بازی از این چیزها می خورند. باید ممنوع شود. می خواستم روز بازی نوشیدن الکل، شراب و آب جو را ممنوع کنیم. سپس رائول پیش من آمد و گف: «در باشگاه ما یک سنت وجود دارد. الکل آبجو و شراب بخشی از وعده غذایی ماست. این کمک می کند تا آرام باشیم.» بعد از آن باور می کنید من دیگر هیچوقت ندیدم در روز بازی بازیکنان چنین چیزهایی را مصرف کنند؟ گاهی اوقات بعد از بازی می پرسیدند که آیا می توانند یک لیوان آبجو داشته باشند. رونالدو هم که عاشق کوکا کولا بود!
*من و رونالدو هرگز بعد از جام جهانی 2010 صحبت نکرده ایم.
*امیدوارم در جام جهانی روسیه با پرتغال همگروه نوشتیم چون اگر این اتفاق بیفتد ما می خواهیم برنده باشیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: